• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Miasto Adriana

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Można je jakoś rozkręcić, żeby ludziki wstawić do środka?[DOUBLEPOST=1412802984][/DOUBLEPOST]
Świetnie , tylko dziś długo by się ten warsztat nie utrzymał między kamienicami , petycja za petycją i by się musiał zamknąć i znam to niestety z życia.
Tramwaj jest ekstra a detali dodałeś i Twoje miasto ożyło.
A może ten warsztat otworzyli kolesie o szemranej przeszłości i tam dokonują demontarzu "sprzętu";).[DOUBLEPOST=1412804383,1412802774][/DOUBLEPOST]Adrian fajne miasto, widać że jest Twoim oczkiem w głowie. Też mam figurkę kolesia co to podlewa sadzonki, tyle że przerobiłem go na goscia z AK-47, bo tam gdzie trzymał wąż teraz trzyma kałacha:). Jedyne, ale to nie czepialstwo, ławki-to chyba faller.
 
OP
OP
Adrian Henszel
Reakcje
0 0 0

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Ja już normalnie nie wiem co pisać :eek:,,brakuje słów w gębie :eek:,a szczeny od dawna nie mogę podnieść :ostrozny:..twoja cierpliwość i wytrwanie w tych pracach robię ogromne wrażenie i wielki szacun za to .(y)(y)(y):)
 
OP
OP
Adrian Henszel
Reakcje
0 0 0
Dziś się zabrałem wreszcie za detale otrzymane od Abartha (któremu serdecznie za nie dziękuję ;)), tak też doposażony został warsztat:





Dodatkowo wydawało mi się tu pusto więc wpadłem na pomysł z podnośnikiem - ten zaś powstał całkowicie od zera z odpadów po kamienicach ;)



Teraz oczekuję na paczkę z zielenią, pojawią się duże drzewa, krzewy, kępki trawy, oraz mniejsze drzewka alejkowe. Z figurek pojawią się policjanci kierujący ruchem przy wypadku a już wkrótce ruszą też prace przy oświetleniu budynków :ostrozny:.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Nooo, coraz ciekawiej się to prezentuje, z oświetleniem będzie rewelacyjnie.
Warsztat ożył i to bardzo mocno, wreszcie coś się dzieje. Superaśnie wygląda ten podnośnik, aż nie mogę uwierzyć, że to części z "recyklingu" kamienicy :eek::D:eek::D
Czekamy więc na figurki i chwasty... :gwizd:
 
OP
OP
Adrian Henszel
Reakcje
0 0 0
W związku z tym, że wieczory coraz dłuższe i szybko robi się ciemno to w moim mieście podłączono prąd:



Póki co są to pierwsze przymiarki do podświetlenia budynków, wiele jeszcze się zmieni, docelowo lampek będzie więcej, włączone zostaną latarnie uliczne, część okien zostanie "wygaszona" a budynki od dołu uszczelnione by światło nie uciekało pod nimi ;) Podobnie jak i niektóre budynki dopracowane zostaną tak by nie świeciły całą powierzchnią ;) Wiele pracy z tym przede mną ale powoli do przodu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Idziesz na całość, jak widzę. Kapitalnie to wygląda. Roboty dużo, ale efekt powala na kolana. Gratuluję.
 
OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dziś podłączyłem pierwsze latarnie, zrobiłem podświetlenia budynków już konkretniej i ogólnie prezentuje się to tak: ]



Ot taka ciekawostka, jak moja makieta wygląda bez zabudowy ;) Póki co czekam na kolejne zamówione latarnie, muszę też kupić troszkę izolacji termokurczliwych i będę mógł kontynuować prace ;)