• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Miasto Adriana

OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#81
Tym razem parę nowych detali na znanych już wszystkim podwórkach:


W luce między kamienicami powstała knajpa z fast-foodami - wkrótce właściciel dostawi tu kilka stolików ;)


Tu niedługo pojawią się mieszkańcy, będą pracować, spędzać wolny czas i wykonywać inne codzienne czynności:


Niektóre prace można wykonać samemu, nie trzeba udawać się do pobliskiego warsztatu ;)


Teraz kolejnym etapem będzie uzupełnienie miasta w figurki mieszkańców, w planach są różne scenki takie jak mechanicy przy pracy w warsztacie, dzieci na placach zabaw, goście weselni pod kościołem oraz wiele innych, które wyjdą przy okazji ;)
 
OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#84
Pamiętacie podwórka z pierwszej strony tematu? Te od których zaczynałem praktycznie przygodę z makietą - cóż przypomnę, tak wyglądały:


Aktualnie rozpocząłem ich modernizację - od tamtej pory zyskałem wiele doświadczenia i zastosowana wówczas technologia dziś zdaje się być niepraktyczna także ich temat powraca, póki co z grubsza wygląda to teraz tak:



I przy okazji jeszcze zespół kamienic od frontu:
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#93
Do :niepewny:czego to doszło, eSki się na wraki na makiety przerabia , ale tak jak najbardziej pozytywnie , mnie tylko ciekawi jak Ty kurz z tego wszystkiego ogarniesz .:gwizd:
 
OP
OP
Adrian Henszel
Reakcje
0 0 0
#96
Tak jak zapowiadałem do miasta zawitali kolejni mieszkańcy:







Ruszyły prace przy remoncie kamienicy:








Przed sezonem grzewczym należy dokładnie sprawdzić instalacje kominowe:


Ratownicy wkroczyli do akcji:




Pojawiło się kilka jednośladów:


I pasażerowie na kolejnym przystanku:


Przybyło więcej gości na wesele:


Pogoda ładna to i pranie trzeba wysuszyć:


Prace ogrodowe też nie zaszkodzą:


A po pracy można wypocząć:


I parę innych scenek:








Tak reasumując wydawało mi się, że tyle ludzików starczy jak na jeden moduł a jednak jeszcze jest ich mało ;) Trzeba będzie jeszcze doinwestować w parę figurek.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Wow!!! Zbieram szczenę z podłogi. :eek: Kapitalnie to wygląda. Ludki bardzo ożywiły Twoją makietę. Piękne scenki rodzajowe. Świetnie to skomponowałeś, gratuluję.(y)(y)(y)