• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Metro Warszawskie...

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
Z tego co się orientuję, na terenie ZNTK MM znajdują się 2 składy z serii 81...
Poniżej złapane przypadkiem... trzy wagony z "Donaldem" manewrują po terenie by później wjechać na halę...

IMG_20200816_185827.jpg ...

Pozdrawiam,...

ps. zdjęcie robione na wariata do celów kronikarskich...
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Podpisy pod zdjęciami drezyny głoszą że to teren budowy. To błąd, gdyż to teren Stacji Techniczno-Postojowej na Kabatach.
 

JacekGG

Aktywny użytkownik
Reakcje
36 0 0
W zeszłym tygodniu byłem służbowo na terenie STP Kabaty i kilka fotek przy okazji zrobiłem.
 

Załączniki

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
jest świetny cykl audycji w kanale YT Reset Obywatelski z udziałem Jerzego Kura (społecznego inspektora w MW)
To audycje "Sygnał: mobbing!"
wiele o strukturach decyzyjnych i bhp
 

Adyrian

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Mam pytanie: czy ktoś orientuje się w harmonogramie dostaw tych nowych pociągów do STP Kabaty? W informacji pisze, że skład miał dotrzeć planowo ok godz. 7.00 25 kwietnia a ostatecznie dotarł ok. godz 13. Tak się składa, że mieszakam niedaleko STP i często z moim synkiem spacerujemy koło tej bocznicy. Naszym marzeniem zawsze było zobaczyć tam coś na torach- cokolwiek. Gdybyśmy tylko wiedzieli o takiej okazji to było by święto.... :(
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
Mam pytanie: czy ktoś orientuje się w harmonogramie dostaw tych nowych pociągów do STP Kabaty? W informacji pisze, że skład miał dotrzeć planowo ok godz. 7.00 25 kwietnia a ostatecznie dotarł ok. godz 13. Tak się składa, że mieszakam niedaleko STP i często z moim synkiem spacerujemy koło tej bocznicy. Naszym marzeniem zawsze było zobaczyć tam coś na torach- cokolwiek. Gdybyśmy tylko wiedzieli o takiej okazji to było by święto.... :(
Weź pod uwagę, że to jest transport specjalny i w warunkach PKP PLK i opóźnienie o parę godzin takiego transportu to nic wielkiego..

Pozdr,...
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
czy ktoś orientuje się w harmonogramie dostaw tych nowych pociągów do STP Kabaty?
Tego typu informacje raczej nie trafiają do mediów. Ale niektórzy miłośnicy kolei mając swoje wtyki tu i tam mają informacje o tym, że taki skład podąża do Warszawy i nawet wiedzą gdzie aktualnie jest. Sama bowiem informacja o planowanym terminie i godzinie dostawy jest mało pomocna, gdyż dostawy te ostatnio nie wychodziły planowo z rożnych względów.
Naszym marzeniem zawsze było zobaczyć tam coś na torach- cokolwiek.
Wbrew pozorom nie jest tak, że tam nigdy nic nie jeździ. Czasem w kierunku bocznicy na Okęciu jeżdżą drezyny torowców, na przykład w celu koszenia trawy. Ostatnio nawet osobiście widziałem jedną z ich drezyn na nasypie przy przecięciu z ulicą Puławską, gdzie aurat przy pomocy jakiejś specjalnej kosiarki kosili trawę na nasypie.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
https://www.transport-publiczny.pl/...wy-po-testach-w-warszawskim-metrze-75152.html

... ziomek wspominał mi, że jak sop'a wyłączą to dziala to to lepiej... odrobinę...
W skrócie napiszę to tak... poczatek końca...
Choć, jak kiedyś jak robilem w kretowisku, to (już nie pamiętam kto...) wspominał, że gdyby "dołożyć" jedną płytkę to i "ruskie" same by ganiały..., a to było 15 lat temu...

Pozdr,...
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
Takie nazwy mikolskie?
Na M1 jeździ tak rzadko, że wystarczy stwierdzić "Skoda" ;)

A jak się nazywa dotychczasowe typy?
o plastik-fantastik lub cinkłeczento to słyszałem.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tramwaje i metro 2
Tramwaje i metro 0
Tramwaje i metro 5
Tramwaje i metro 9
Tramwaje i metro 49

Podobne wątki