• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Metro.Tabor typu 81

A

Adam-H0

Gość
#25
Jak ktos wykona to co odziedzisz po dzidku w spadku niestarczy ;)
masz 13 lat jeszcze zdarzysz miec unikaty - zarobisz forse bo kieszonkowe na takie projekty jest zbyt malym funduszem - czy dostajesz 2000 co miesiac ;)

Masz wogole jakies kolejki - czy tylko marzenia nie z tego swiata :D
 
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#26
mam :x lokomotywę spalinową BR204 DB !
Osobowy BC4up
i 3 wagony osobowe jeszcze niezidentyfikowane

wiem że pomieszane ale wyrównam!
owszem że mam 13 lat i kieszonkowe nie wystarczy.
Ale jest coś takiego jak oszczędność!Co prawda zbieranie pieniędzy długo trwa,Więc szybko nie będę miał kompletnego taboru!
mi wystarczy tabor osobowy i jakiś moduł
To co mam to pozostałość z przed 4 lat.
Liczę bardziej na motywację z twojej strony a nie demotywację!



PS.Twój pomysł ze starym wagonem jest bardzo fajny :D

Pozdrawiam
 
Reakcje
0 0 0
#31
lukas76 napisał(a):
ja tam trzymam kciuki- trzeba mieć jaja zeby mieć takie ambitne plany a nie usiasc przed PS3 i iść na łatwiznę

pozdrawiam
Z całym szacunkiem, ale ta dyskusja zeszła na poziom przedszkolny.
Wiele widziałem postów tworzonych przez 13 latków, zwykle kończyły się stwierdzeniem, że plany zrealizuję kiedyś tam, bo wyskoczyło mi coś tam... i skończyło się na kilku stronach bezużytecznego brandzlowania klawiatury. Wątek ten moim zdaniem nada się do śmietnika, gdy kolega nie zrealizuje obietnic, które złożył wcześniej...
13 latku, zrób to metro, pokaż na forum. A nie pisz, że masz zamiar zrobić metro. Plany już masz więc idąc za twoją obietnicą:
Cytres napisał(a):
Wielkie dzięki! :D
Model zostanie wykonany w skali Z!Niedługo Fotki!
Wszyscy czekamy na zdjęcia. Udowodnij, że to co mówisz nie idzie w gwizdek. Ratuj honor 13 latka... albo siadaj przy PS3 i pędź swoim cyfrowym porsche w nieznane.
 
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#32
model w H0!Jeśli już To przerobię jakieś wagony bo o odlewie na razie niemyślę.

Powiem tak PS nie mam i nie chcę więc przed cyfrowym porshe nie zasiądę!
Pięniądze na ps i Cyfrowe porshe mogę wydać na coś bardziej mnie kręcącego na na kolejkę Elektryczną :p
 
A

Adam-H0

Gość
#33
Nikt tu nie pisze zeby cie demotywowac i demontowac :D
tu jest cala chmara doroslych co robia tylko zadyme coby nie zrobili 8)
wiec nie marnuj czasu tylko pokaz co ptrafisz - tak jak ci poradzilem zacznij od wagonu.

milej zabawy.
 
Reakcje
0 0 0
#34
Cytres napisał(a):
model w H0!Jeśli już To przerobię jakieś wagony bo o odlewie na razie niemyślę.
Ciekawe co piszesz. Przerobisz "jakieś wagony" na jakieś inne wagony...

Widzę, że nie tracisz werwy... może i dobrze, ale jakoś cienko to widzę. Dlaczego cienko to widzę? Dlatego, że dopiero co miało być metro w Z i niedługo fotki, teraz jakiś model w H0... (rozumiem, że o fotkach metra w Z możemy już zapomnieć) widzę że szybko przeskoczyłeś od Z przez N, TT do H0. Więcej masz chęci niż zdecydowania.

Usiądź spokojnie, pomyśl, zastanów się co cię interesuje...
 
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#35
Będę ,,Zbierał'' H0.Wagon metra to bardzo duże wyzwanie dla początkującego ale spróbuję. :?
Stary wagon piko postaram się kupić.
Mam małą sugestię:Może cienko to widzisz bo jestem nowicjuszem modelarstwa? (jak bym tak myślał to bym nie zaczął tego wątku) :D
A ty Adam-H0 masz może jakiś stary wagon piko? 8)

Wielkie dzięki za rady. :D
 
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#37
Wiecie co biorę się za wagon metro odstawię.
Dziękuję wszystkim optymistą i realistą!
Może jakiś śmiałek wykona ten model ;)

Pozdrawiam

Cytres
 

BORUCH

Aktywny użytkownik
Reakcje
190 0 0
#38
Cytres napisał(a):
Wiecie co biorę się za wagon metro odstawię.
Dziękuję wszystkim optymistom i realistom!
Może jakiś śmiałek wykona ten model ;)

Pozdrawiam

Cytres
ORTOGRAFIA!!!
Wystarczy włączyć sprawdzanie pisowni. :devil:

No i się zes...., a tak miało być pięknie...
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#39
Jeśli chcesz to wyślę Ci za darmo i na mój koszt nadwozie (samą budę) od wagonu osobowego do ćwiczeń. Jak kiedyś zbudujesz jakiś super model - dla mnie gratis ;)
Jeśli akceptujesz moją propozycję podaj mi swój adres na PW.

Rafał

Żeby nie było niedomówień wagon jest bez podwozia w tym i bez wózków(kół).
 
Reakcje
103 0 0
#40
Szkoda, żeby taka ilość planów się zmarnowała - pamiętaj, że każdy poświęcił jednak chwilę, żeby je dla Ciebie odgrzebać - warto to docenić... Ja polecam Ci na początek spróbować zrobić taki model choćby z PCV. Tworzywo dość przyjemne i stosunkowo łatwe w obróbce - szczególnie przy prostych modelach. Wydrukuj sobie te plany, przeskaluj... i spróbuj wykonać choćby uproszczony model, chociażby tylko po to żeby nie być gołosłownym :) A potem przyjdzie czas na perfekcjonizm :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tramwaje i metro 2
Tramwaje i metro 0
Tramwaje i metro 5
Tramwaje i metro 9
Tramwaje i metro 199

Podobne wątki