• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Metro.Tabor typu 81

Reakcje
0 0 0
#1
Witam
Mam plan aby zbudować Tabor metra warszawskiego typu 81!Mam problem!Czy ktoś mógłby mi podsunąć ich plany!Bo nie mogę nigdzie znaleść!?I nie wiem w jakiej skali wykonać modele,Proszę o propozycje!Potem myślę nad trasą ale wpierw wolę mieć wagony! z góry dziękuję iu pozdrawiam!



:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#5
A masz już plany?

Zrób w H0, tylko dobrze, a biorę skład minimum trójwagonowy.

A to takie różne rysuneczki: :p
 

Załączniki

  • 244,1 KB Wyświetleń: 1.209
  • 43 KB Wyświetleń: 1.217
  • 204,5 KB Wyświetleń: 1.212
  • 15 KB Wyświetleń: 1.216
  • 159,1 KB Wyświetleń: 1.206
  • 16,1 KB Wyświetleń: 1.205
  • 173,4 KB Wyświetleń: 1.206
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#9
Niestety mam problem!Jestem Nowicjuszem więc mało wiem na temat tworzenia modeli!Trochę czytałem o kartonowych modelach ale to nie to samo!Myślałem o modelu z żywicy ale jak!Jest wiele opcji i trochę do zrobienia.
Może jest ktoś kto wziął by współ udział w projekcie i przyokazji mnie trochę wprowadził!Albo ktoś kto poprostu zasugeruje swój pomysł!

Pozdrawiam i liczę na was ;)

:LOL:
 
A

Adam-H0

Gość
#10
To ja ci napisze to smutna prawde - jezeli masz malo miejsca to probuj w TT
to co wymysliles z "Z" to trzeba byc JUBILEREM z maniackim podejsciem do tematu :D
jako amator to nawet budy nie wyrzezbisz - DOBRA RADA
probuj swoich sil w skali gdzie cos widac ;)
 
A

Adam-H0

Gość
#13
Tylko powiedz ze nie mam racji ;)
w H0 to jeszcze moze dlubac - tylko zeby zdobyc jakies dokumentacje to musi plynnie po rosyjsku - bo te bajery byly od "braci" :D

" N " to lupa potrzebna - " Z " tylko dla fantastow :D
 
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#14
Niestety mam problem!Jestem Nowicjuszem więc mało wiem na temat tworzenia modeli!Trochę czytałem o kartonowych modelach ale to nie to samo!Myślałem o modelu z żywicy ale jak!Jest wiele opcji i trochę do zrobienia.
Może jest ktoś kto wziął by współ udział w projekcie i przyokazji mnie trochę wprowadził!Albo ktoś kto poprostu zasugeruje swój pomysł!

Pozdrawiam i liczę na was ;)

:LOL:

A tak między nami niecz ktoś wrzóci zdięcia elektrowozu(Lub czegoś innego) w skali H0 i TT Dla porównania szczegółowego przyda się 1 zł do każdego zdięcia! ;)
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#15
Cytres napisał(a):
A tak między nami niecz ktoś wrzóci zdięcia elektrowozu(Lub czegoś innego) w skali H0 i TT Dla porównania szczegółowego przyda się 1 zł do każdego zdięcia! ;)
Jeśli nie masz daleko to podjedź albo na Wilczą 25 albo na Stację Metra Świętokrzyska Pawilon 1000i - zobaczysz na własne oczy a różnica jest znaczna. Aha, wrzuci się inaczej pisze.

Rafał
 

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#16
wierzę ze ci sie uda w Zetce-naprawde warto z tym ze trzeba to raczej potraktować jako wyzwanie - a przy okazji te hasło z ołówkiem stolarskim dobre:)
Hzerowcy chcielibyście zeby w waszej skali były ołówki :D
 
Reakcje
0 0 0
#18
Cytres napisał(a):
Wielkie dzięki! :D
Model zostanie wykonany w skali Z!Niedługo Fotki!
Jak to czytam, to pomyślałem ... profesjonalista jakiś.... nie mogę się doczekać... w skali Z.... ciekawe. Jednak gdy czytam dalej....
Cytres napisał(a):
Niestety mam problem!Jestem Nowicjuszem więc mało wiem na temat tworzenia modeli!
...to mi napięcie opadło. Nie wiem jak innym :LOL: W tej sytuacji propozycja kolegi:
Adam-H0 napisał(a):
W "Z" to poloz olowek stolarski namaluj okna i po klopocie :D
wydaje się najrozsądniejsza... :D

Więc psu na budę to:
CoCu napisał(a):
I jeszcze takie plany:

http://www.metroweb.cz/metro/81-71/vy8171.jpg
http://www.metroweb.cz/metro/81-71/vy8171_1.jpg
 
A

Adam-H0

Gość
#19
Wiesz tak na marginesie - jak sie zaczyna z modelarstwem to trzeba sie lapac za cos co jestes w stanie zrobic ;)
to znaczy kup sobie za 10 zl stary wagon PIKO i usun farbe, polakieruj i zrob napisy - jak wszyscy wpadna w podziw ( lub prawie wszyscy ) to wtedy wez cos wiekszego 8)
zaczynac od zestawu i to z napedem bez jakich kolwiek szans na gotowe materialy to zadanie dla PROFESJONALISTY :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tramwaje i metro 2
Tramwaje i metro 0
Tramwaje i metro 5
Tramwaje i metro 9
Tramwaje i metro 199

Podobne wątki