• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Metallowe 1/72

metall

Użytkownik
Reakcje
283 0 0
#1
Dawno nic nie pokazywałem ,ale staram się śledzić forum na bieżąco. Nikt nie wkleił zdjęć modeli które ukazały się ostatnio a myślę że są warte uwagi. Sam przypadkiem trafiłem w jednym z salonów prasowych na takowy i tak się zaczęło.
Autosan H10
20190605_045805-2.jpg


Jelcz Berliet PR110U
20190605_050256-1.jpg

Przepraszam nie mogłem się powstrzymać
20190522_074042.jpg

gdy sprzątając piwnicę znalazłem zapałki do odpalania zniczy:) Autosan H9-35 zapałka w skali 2:1
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#2
Jak najbardziej warte uwagi. Wygrywa Autosan bo pamiętam z dzieciństwa. Jelcz też warty posiadania ale szkoda, że nie dali biało czerwonego jak w edycjach specjalnych. To samo z Ikarusem, który ma się pojawić niebieski.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#3
Ten Autosan H9 to z jakiś obecnych wypusków gazetkowych, czy już po allegro szukać?
Odkąd mi w pracy zlikwidowali zaprzyjaźniony kiosk, nie śledzę "gazetkowych nowości kolekcjonerskich" ;)
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#7
Kapitalna prezentacja. Pierwsza fota świetna i najbardziej mi się podoba ze względu na model. Jazda na wioskę jednego z dwóch na dzień PKS.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.401 68 0
#11
Te metalowce na Twoich fotkach i po Twoich przeróbkach nabierają niesamowitego realizmu i wyglądają jak pełnowartościowe modele.
Sam mam pełny karton i wiem że trzeba trochę czasu poświęcić aby je ucywilizować, niestety z tym czasem to u mnie krucho.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#14
Kolejne rewelacyjnie zaprezentowane modele. (y) Jestem pod wrażeniem jakości Twoich zdjęć. :eek:o_O Jakby nie przeskalowane niektóre elementy na modelach to można by spokojnie wziąć je za oryginały. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#17
Kolejne rewelacyjne modele i kapitalnie pokazane. Wyglądają, jakbyś zrobił zdjęcia oryginałów. Jakby nie było przeskalowanych niektórych elementów, to nie do rozpoznania, że to modele.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#18
Chyba mi kilka modeli umknęło.
A z Jelcza 080 mnie empik wy..ymał - znikł zanim zdążyłem kupić.

Za to teraz, już są zapisy na Osinobusa ;-)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#19
Przyznam szczerze kolego przepiękna prezentacja(y)(y)(y). Jelcz 080 to miałem taki na stanie w wojsku w kolorze zielonym z logo i numerem jednostki był na chodzie- umownie (bez silnika:cool:), a tego Stara strażackiego to mam. Kupiłem go kiedyś w kiosku na zadupiu. Pozdrawiam.