• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Metallowe 1/72

Dawno nic nie pokazywałem ,ale staram się śledzić forum na bieżąco. Nikt nie wkleił zdjęć modeli które ukazały się ostatnio a myślę że są warte uwagi. Sam przypadkiem trafiłem w jednym z salonów prasowych na takowy i tak się zaczęło.
Autosan H10
20190605_045805-2.jpg

Jelcz Berliet PR110U
20190605_050256-1.jpg

Przepraszam nie mogłem się powstrzymać
20190522_074042.jpg

gdy sprzątając piwnicę znalazłem zapałki do odpalania zniczy:) Autosan H9-35 zapałka w skali 2:1

Martino

Znany użytkownik
Jak najbardziej warte uwagi. Wygrywa Autosan bo pamiętam z dzieciństwa. Jelcz też warty posiadania ale szkoda, że nie dali biało czerwonego jak w edycjach specjalnych. To samo z Ikarusem, który ma się pojawić niebieski.

Misiek

Znany użytkownik
Ten Autosan H9 to z jakiś obecnych wypusków gazetkowych, czy już po allegro szukać?
Odkąd mi w pracy zlikwidowali zaprzyjaźniony kiosk, nie śledzę "gazetkowych nowości kolekcjonerskich" ;)