• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Metallowa kolekcja

metall

Użytkownik
Reakcje
283 0 0
#1
Witam wszystkich. Jestem Robert, zbieram modele bez jakiegoś konkretnego kierunku,głównie przełom lat 80-tych i 90-tych ale nie gardzę modelami które mi się po prostu podobają,niektóre przerabiam,czasem coś zbuduję, ale czy to modelarstwo to ocenicie sami. A ostatnio zainteresowałem się fotografią... Próbuję połączyć te trzy pasje i wygląda to tak.
SAM_0770.JPG
1-90x120cm1500zl.jpg
ifa szambo 083.JPG
ifa szambo 075.JPG
ifa szambo 050.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#3
Piękne są wszystkie zdjęcia. Modele pokazałeś tak, że wyglądają jak w naturalnym realnym świecie. Jestem pod wrażeniem. (y)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#6
Dopiero teraz zobaczyłem ten temat. Bardzo ładne zdjęcia i prezentacje. Tak trzymaj. Podoba mi się.
Znalazłem nawet u Ciebie model, którego szukam, więc napiszę do Ciebie na PW :)

Pozdrawiam
Maverick
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#8
Witaj .ja także zbieram tą skalę..Ale jedynie osobowe.super jest ten autobus ..Fajne VW..A ten to kawał maszyny ..
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#11
Kolejne kapitalnie zrobione fotki. Modele wyglądają jak oryginalne pojazdy. Świetnie dobierasz perspektywę... (y)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#12
Fotki R E W E L A C J A (y) Prezentacja na medal. Szkoda, że nie ma oceny "Fantastyczne zdjęcie" bo bym Cię nią na pewno obdarował. Oczywiście modele też świetne a na tych fotkach wygladają jak te w skali 1:1 (y)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#15
Wygląda świetnie (y) Widze, że wymieniłeś koła i go fajnie spatynowałeś czyli wykonałeś fajny "brudzing".
Czy coś jeszcze w nim poprawiłeś oprócz tego? Bo wygląda naprawde świetnie :love:
No i skąd wziąłeś te koła do niego?
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#18
Koła zaadoptowałem chwilowo od maza 500 ale czekam na prawidłowe, oprócz brudzenia jeszcze nic z nim nie robiłem,
No to jestem ciekaw, tak po prostu z ludzkiej ciekawości, jak Mafo wypowie sie w tym temacie ;)
Czy nadal bedzie uwazał, że cena za ten "model" jest za duża po tym co tu może zobaczyć? I czy bliżej temu "ogórkowi" jest do zabawki czy jednak modelu?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#19
No to jestem ciekaw, tak po prostu z ludzkiej ciekawości, jak Mafo wypowie sie w tym temacie ;)
Czy nadal bedzie uwazał, że cena za ten "model" jest za duża po tym co tu może zobaczyć? I czy bliżej temu "ogórkowi" jest do zabawki czy jednak modelu?
Pisałeś kolego, że to ja jestem złośliwy w stosunku do Ciebie, a tu widać, że to właśnie w Twoich wpisach złośliwość do mnie bije na kilometr. Być może nie zrozumiałeś do końca moich wpisów dotyczących tego Jelcza. To wyjaśnię. Dla mnie to jest zabawka i ponieważ ja nie potrafię przerobić jej na model to dla mnie ten Jelcz nie nadaje się do przeróbki na model. Oczywiście, są modelarze, którzy potrafią zabawki przerobić na modele, czego przykładem może być właśnie kolega @metall. Ponieważ cały czas się uczę to prosiłem Ciebie, żebyś pokazał w jaki sposób Ty przerobisz tego Jelcza na model. Wtedy i ja bym skorzystał z Twojej wiedzy i umiejętności modelarskich, i może mnie udałoby się przerobić tą zabawkę na model.
Ale z tego co widzę to Ty tylko potrafisz wbijać szpile, a swój modelarski warsztat trzymasz w zamknięciu i tajemnicy. Szkoda.

Wracając do prezentacji tego Jelcza, którego zaczął przerabiać kolega @metall, to muszę przyznać, że na zrobionych przez kolegę zdjęciach wygląda już bardzo fajnie.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#20
Pisałeś kolego, że to ja jestem złośliwy w stosunku do Ciebie, a tu widać, że to właśnie w Twoich wpisach złośliwość do mnie bije na kilometr. Być może nie zrozumiałeś do końca moich wpisów dotyczących tego Jelcza. To wyjaśnię. Dla mnie to jest zabawka i ponieważ ja nie potrafię przerobić jej na model to dla mnie ten Jelcz nie nadaje się do przeróbki na model. Oczywiście, są modelarze, którzy potrafią zabawki przerobić na modele, czego przykładem może być właśnie kolega @metall. Ponieważ cały czas się uczę to prosiłem Ciebie, żebyś pokazał w jaki sposób Ty przerobisz tego Jelcza na model. Wtedy i ja bym skorzystał z Twojej wiedzy i umiejętności modelarskich, i może mnie udałoby się przerobić tą zabawkę na model.
Ale z tego co widzę to Ty tylko potrafisz wbijać szpile, a swój modelarski warsztat trzymasz w zamknięciu i tajemnicy. Szkoda.

Wracając do prezentacji tego Jelcza, którego zaczął przerabiać kolega @metall, to muszę przyznać, że na zrobionych przez kolegę zdjęciach wygląda już bardzo fajnie.
Przeczytaj ponownie to co napisałeś bo brzmi to śmiesznie wrecz. Kolega wymienił tylko koła w tym modelu :D Przepraszam w tej zabawce, która ma za dużą cene (43,90zł) według Ciebie i wciąż nie zasługuje aby nazwać ją modelem a po wymianie kół już sam nazywasz ją modelem :ROFL::ROFL:
wybacz ale w takiej sytuacji nie potrafie si oprzeć aby Ci tego nie wypominać i jakbyś sie niestarał "kota ogonem przekrecać" to bedzie mnie to twoje podejście do tego konkretnego "ogórka" mnie śmieszyło i bawiło, tym bardziej, że w poście wyżej nazwałeś go już modelem a ma tylko wymioenione koła i jest "ubrudzony". :p
Zamiast "odwracać kota ogonem pokazałbyś, ze masz jaja i przyznał, że faktycznie żle oceniłeś tego "ogórka". Tym bardziej, że masz już dziś wszelkie informacje włącznie z tą, że ten "ogórek" powstał dokładnie w oparciu a dokładniej mówiąc, na skopiowaniu modelu do którego go porównywali wszyscy tutaj ze mną na czele.
Tyle jak dla mnie w temacie i moich uszczypliwościach w stosunku do Ciebie w tej konkretnej sytuacji.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 7
Skala 1:43 8
Skala 1:43 18
Skala 1:43 55
Skala 1:43 8

Podobne wątki