• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mercedes CLK Kyosho

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Witaj na forum synu Tomasza. :) Pokazuj swoją kolekcję, komentuj w tematach kolegów i baw się dobrze. :)
Ta skala daje ogromne możliwości i z tego co widać Kyosho po raz kolejny skorzystało. Piękny model. Kapitalne szczegóły, a i spasowanie ruchomych elementów bardzo dokładne. Piękny jest ten Mercedes. Gratuluję posiadania.

Maverick

Znany użytkownik
Mimo, że nie przepadam za tymi najnowszymi mercedesami to ten mi się podoba, kolorystycznie szczególnie ;) Ten niebieski metalik z pieknym jasnym beżowym wnetrzem prezentuje się doskonale i elegancko. Pełen "wypas" jak to mówią ;)

Jacek T4

Aktywny użytkownik
Chociaż to nie moja skala (1:87), to modele piękne, szczegóły i wykonanie powalają. Życzę samych świetnych modeli w kolekcji i prezentowania ich na forum. Chętnie bym zobaczył w tej skali mój ulubiony model W201.
Widzę że legendarna niezawodność Mercedesa odchodzi pomału do lamusa, bo W213 musi podpierać tylna klapę wykałaczką:LOL:.

Railways

Znany użytkownik
Mercedesy to kompletnie nie moja bajka ale przyznam, że Twoje modele wyglądają jak prawdziwe(y). W tej skali to już można bardzo dużo detali pokazać. Powodzenia w dalszej prezentacji. Pozdrawiam.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 56
Skala 1:18 25
Skala 1:18 49