• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mercedes, BMW i Audi 1:18

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#4
Audi rewelacyjne, bardzo mi się podoba poziom wykończenia, skala 1-18 daje naprawdę nie ograniczone możliwości.(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#7
Bardzo ciekawe modele pokazujesz, właściwie same rarytasy. Ta skala naprawdę ma możliwości odwzorowania szczegółów.
 

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
533 0 0
#8
BMW to już moje klimaty :) 1:18 to jest jednak jedyna właściwa skala ;) Szkoda tylko, że do kolekcjonowania potrzebny jest garaż ;)
 
OP
OP
wojti25

wojti25

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Wiem coś o tym i niestety BMWica musi stać poza gablotką, ale nie długo coś dla niej wymyślę;) To solidny model i nie ma żadnych śladów odkurzania:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#12
Świetne są te modele Audi. Jednak skala 1:18 daje ogromne możliwości dopracowania szczegółów. Super prezentacje.(y)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#14
Witaj .pokazane modele naprawdę robią niesamowite wrażenie (y),wszystkie bez wyjątku bardzo mi się spodobały:) ,,a twoje zdjęcia wyglądają jak w realu :)..Pięknie i oby tak dalej .(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#16
Pięknie wykonany model. Bardzo dużo szczegółów. Silnik, jak i wnętrze wykonane perfekcyjnie. Kolor też dobrany idealnie. Podoba mi się ta skala i to coraz bardziej.:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#18
Pięknie się prezentuje na tle natury. Co prawda niektóre zdjęcia nie oddają takich szczegółów, bo ostrość uciekła gdzieś w bok:gwizd:, ale model wygląda niesamowicie realistycznie. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 0
Skala 1:18 179
Skala 1:18 9
Skala 1:18 2
Skala 1:18 78

Podobne wątki