• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mercedes, BMW i Audi 1:18

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.825 386 20
#21
Niesamowita ta S-klasa. Wykonanie powala na kolana. Szczegółowość niesamowita. Lubię modele w tej skali, tylko niestety zabierają zbyt dużo miejsca, nie mówiąc już o cenie.
 
OP
OP
wojti25

wojti25

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Niesamowita ta S-klasa. Wykonanie powala na kolana. Szczegółowość niesamowita. Lubię modele w tej skali, tylko niestety zabierają zbyt dużo miejsca, nie mówiąc już o cenie.
Jakoś udało mi się upchnąć tą "eskę" między inne gablotki;) A co do ceny to nie jest tak źle. Eska kosztowała 239 zł, a wykonana jest na tym samym poziomie co modele Kyosho, które kosztują o przynajmniej 100 zł więcej. Naprawdę polecam ten model wszystkim, którzy się zastanawiają. W mojej opinii ten Merc ma świetny stosunek jakość/cena.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#23
Jestem pod wrażeniem Twojej kolekcji niemieckich marek w skali 1/18. Preferuję tylko i wyłącznie skalę miniaturkową 1/87,
ale nie moglem się oprzeć pokusie jaka tu na mnie czekała, czytając Twój tytuł prezentacji ;) Przytkało mnie przy samym końcu
z wrażenia, po obejrzeniu Twojej prezentacji starej S-Klasy i nowej. Takich pięknych modeli z taką dbałością o najmniejsze detale
jeszcze nigdy nie widziałem. Na żywo na pewno nowa S-Klasa musi robić ogromne wrażenie. Naprawdę piękne są te nowe Mercedesy.
Kipią na lewo piękną, powabną, oszałamiającą luksusem linią karoserii. Można się od razu w tej czarnej miniaturze pokaźnych rozmiarów
zakochać ;) Nie potrafię wprost uwierzyć, że przeciętny Norev sprostał takiemu trudnemu zadaniu aby wypuścić dla Mercedesa taką piękną
limuzynę w skali 1/18, która swoimi detalami może i nawet przebija topowe miniatury uznanej na całym świecie marki Minichamps. Super
prezentacja tych dwóch S-klas i świetny pomysł na przeprowadzenie konfrontacji zdjęciowej ;) To z jaką dokładnością zostały spasowane
elementy nadwozia, może tylko i wyłącznie świadczyć o sumienności producenta tego dzieła w skali 1/18. Czarny lakier w połączeniu z chromo-
wanymi ozdobieniami ramek szyb, listew, klamek u drzwi stwarza wrażenie jakby to był prawdziwy Mercedes Klasy-S. Przednia część nadwozia
swoimi światłami z technologią LED widoczną na załączonych zdjęciach może przyprawić o ból głowy ze względu na nieskazitelną staranność i
czystość wykonania. Równie dobrze na zmysły działa chromowana atrapa i kultowy znaczek na masce, który w latach 80/90 był łakomym kąskiem
dla nastoletnich kolekcjonerów. Dużo się napatrzyłem wtedy na okaleczone ze swojej tożsamości luksusowe samochody ze Stuttgartu. Górny widok
Mercedesa jest godny podziwu ze względu na sposób wykonania przejrzystego dachu, który na pewno ładnie rozjaśnia luksusowe wnętrze w kremowej
delikatnej tonacji. A pro po wnętrza, właśnie tutaj zadbano o najdrobniejsze szczegóły. Pokierowano się finezją jasnej skórzanej tapicerki i ciemnego
kontrastowego drewna wykorzystanego dla przyozdobienia i tak już luksusowej kierownicy czy bocznych dyskretnych dla oka paneli u drzwi. Niestety przepych
aż za bardzo rzuca się w oczy we wnętrzu i ja jednak zrezygnowałbym z tych udogodnień rozrywkowo-multimedialnych na tylnych oparciach od siedzeń. Nowość
ta psuje całą harmonię wnętrza miniaturki, przynajmniej ja to tak widzę. Kropką nad i w wykonaniu wnętrza z całą pewnością jest wykończenie bagażnika delikatnym
w dotyku szarym zamszem. Na pewno zwierzątkom w postaci wszelkiej maści kotów byłoby dobrze ;) Serce nowej S-klasy to prawdziwy majstersztyk zaawansowanej
technologii, która niestety w dzisiejszych czasach tak skrzętnie jest skrywana pod bezduszną plastikową obudową ;) Po Twojej pięknej prezentacji widać postęp technno-
logiczny jaki nastał w każdej kolejnej generacji flagowego produktu niemieckiej marki luksusowych samochodów. Stara S-Klasa tak samo piękna i pełna zachwytu jak nowa :)
 
Ostatnio edytowane:

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#25
Zobacz załącznik 225288 Zobacz załącznik 225290 [DOUBLEPOST=1409336811,1409335786][/DOUBLEPOST]Nie zbieram modeli w skali 1/18 a już w szczególności modeli samochodów osobowych, jednak będąc w salonie Mercedesa w Warszawie zobaczyłem model którego cena wynosiła 98 zł i postanowiłem ten model zakupić jako prezent dla wnuka. Uważam że zrobiłem doskonały zakup gdyż ceny innych modeli w tej skali były trzycyfrowe. Wrzucę zdjecie tego modelu w tym wątku ,mam nadzieję że kolega wojti 25 mi wybaczy ponieważ są w salonie w tej cenie jeszcze inne modele i ta wiadomość może się komuś z kolegów przydać.
Zdjęcie-0045.jpg
Zdjęcie-0046.jpg
Zdjęcie-0047.jpg
Zdjęcie-0049.jpg
Zdjęcie-0042.jpg
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#26
Ja również nie zbieram modeli w skali 1/18 ale czasami warto tu zaglądać aby zobaczyć takie ciekawe informacje ubrane pięknymi zdjęciami.
Tylko pozazdrościć może wnuk takiego Wspaniałego Dziadka, który wie co dobre i zna się na rzeczy pomimo nie ma nic wspólnego z modelami 1/18.
Jak dla mnie interes życia, żeby za takie "groszowe" pieniądze nabyć taki piękny model w tak dużej skali. Dla porównania dodam, że obecne miniaturki
w skali 1/87 a więc wielkości monety 5 złotowej kosztują 78 zł. Jeśli wnuczek dostanie tego szarego Mercedesa Klasy-C w wersji kombi to lepszego modelu
na prezent nie mógł pomysłowy Dziadek wybrać ;) Jeśli to będzie pierwszy model w wersji dealerskiej zapakowany w ładne srebrne opakowanie, to obawiam się
że Szanowny Dobroczynny Dziadek będzie musiał częściej zjawiać się w salonie Mercedes-Benz Warszawa :) Na pewno się wnuczkowi spodoba model Mercedesa ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 0
Skala 1:18 187
Skala 1:18 9
Skala 1:18 2
Skala 1:18 78

Podobne wątki