• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mercedes Benz O305/O305G, autobusy w Car-System (1/87, H0)

OP
OP
daromaro

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#23
Chcialbym sie dowiedziec gdzie kupujecie kola z oponami gumowymi. Te co mam sa zblizone do Faller nr 161720 (fi12,6mm) i sa niestety co nieco za duze do O305 (fi 11,9mm). Zakupilem sobie troche mniejsze opony fi 11,2mm ( Faller 161721). Niestety sa bez felg. Nie za bardzo wiem pod jakim numerem szukac felg do nich.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.762 301 15
#25
Chcialbym sie dowiedziec gdzie kupujecie kola z oponami gumowymi. Te co mam sa zblizone do Faller nr 161720 (fi12,6mm) i sa niestety co nieco za duze do O305 (fi 11,9mm). Zakupilem sobie troche mniejsze opony fi 11,2mm ( Faller 161721). Niestety sa bez felg. Nie za bardzo wiem pod jakim numerem szukac felg do nich.
Moje opony i koła kupiłem w sol expertz ale też mam kilka osi skretnych fallera z mniejszymi, bodaj 10.5mm ale juz z felgami. Zalecam wydrukować co ci pasuje i odlać z żywicy elastycznej albo z gumy sintagom prochimy. Świetna przyczepność. Odlew w silikonowej formie.
http://www.prochima.com/eng/product.asp?id=11
 
OP
OP
daromaro

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#28
Nowe podwozie z nadkolami. Prawdopodobnie juz docelowe. Na razie nie stwierdzam jakies potrzeby zmian. Zobacze jak zacznie jezdzic. Kola zdecydowanie powinny byc mniejsze. Oponki Faller 161721 juz ida. Teoretycznie maja fi 11,2mm.
O305_nadkola.JPG