• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja MBd1 135 H0e

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#31
Cóż, na pierwszy rzut oka ten wagon wygląda jakoś tak bardziej podobnie do MBd1 od poprzedniego prototypu ;). Pewnie zasługa to właściwie rozmieszczonych lamp oraz "wnęk" w przednich oknach. Super!
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#36
Prototyp na tym etapie skończony. Nie szklę go bo to bez sensu. Ostateczny model będzie miał i tak sporo zmian. najwazniejsze sprawdzone, buda składa się bez błedów wymiarowych i pasuje z napędem. Za ok miesiąc półtora pokażę gotowy model.
 

Załączniki

Reakcje
1.731 13 0
#38
Jezu ,jaka maleńka, słodka, prześliczność...:)..Kolor fantastyczny i ta filuterna trąbeczka - zgaga musiała być piekielnie głośna..:podstepny:..:D... Wcale nie widać żadnych błędów.... Jak dla mnie - czysta doskonałość - marzenie:rolleyes:...
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#39
Jezu ,jaka maleńka, słodka, prześliczność...:)..Kolor fantastyczny i ta filuterna trąbeczka - zgaga musiała być piekielnie głośna..:podstepny:..:D... Wcale nie widać żadnych błędów.... Jak dla mnie - czysta doskonałość - marzenie:rolleyes:...
Właśnie miałem robić herbatę gdy to przeczytałem. Chyba już nie będę jej słodzić :D
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.