• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja MBd1 135 H0e

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Pawel

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
344 1 1
#61
Panowie, mam bardzo fajne foto z tablica kierunkową wagonu 134 Mareza- Rusinowo (niestety nie wiem czy mogę je pokazywać). Szukam informacji jaka tablica była na Żuławskiej na wagonie 135. Foto było by szczególnie cenne :)
Na pewno nie była to jedna tablica, bo w końcu wagony motorowe nie były przypisane do konkretnych tras. No i jeżeli jeździły z doczepami 3Aw, to tablice najczęściej bywały na wagonach.
Widziałem wiele zdjęć z Żuław, gdzie tablic kierunkowych wcale nie było ...
Jedyne co mam z Żuław i jest w miarę czytelne to tablica kierunkowa umieszczona na wagonie osobowym, może się do czegoś przyda :)
Zdjęcie z lat 70-tych, autor - nie mam pojęcia, może się nie pogniewa :)

tablica_2.JPG
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#74
MBd1 0e... :)
20150113_115503.jpg
[DOUBLEPOST=1421348822][/DOUBLEPOST]Niestety ciągle czekam na nowe osie.. ale pracuję tez nad uniezależnieniem się od obecnego wykonawcy.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#76
Walter :) i inni, jak tylko wypuszczę pierwsza serię zamówionych modeli na bank się do Was każdego z osobna odezwę. Troszkę cierpliwości.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.