• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Mazowsze Główne

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Paweł, daj spokój, Ślónzok jak se nocą nie porobi przy wynglu to spać nie może:cool:

Marek, oficjalnie zgłaszam Cię do księgi rekordów w kategorii -
Największa wydajność modelarska z centymetra kwadratowego warsztatu na dobę:)(y)
 
Ostatnio edytowane:

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.024 4 1
Czy wnętrze tych wkładów nie powinny być bardziej ubrudzone węglem? Bardziej chyba bym czarne zrobił, ten węgiel w narożnikach za duży aby tak leżał na takiej wysokości, może pokrusz bardziej, a jak chcesz naprawdę naturalnie to zrzuć tam węgiel i zobaczysz jak się zatrzymuje :)
Jakimi farbami malowałeś z zewnątrz? Bardzo fajna struktura wyszła.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Węgiel wiszący w narożnikach zsypu wygląda dziwnie.
en węgiel w narożnikach za duży aby tak leżał na takiej wysokości
No, dobra. Będę go łupał na drobniejszy.
a jak chcesz naprawdę naturalnie to zrzuć tam węgiel i zobaczysz jak się zatrzymuje
Za bajtla, co roku zrzucałem do piwnicy około 8 ton węgla, możecie mi uwierzyć, węgiel lubi się zawieszać.
Czy wnętrze tych wkładów nie powinny być bardziej ubrudzone węglem?
To nie koniec jeszcze.
Jakimi farbami malowałeś z zewnątrz? Bardzo fajna struktura wyszła.
Tamiya, washe AK i pył węglowy.
 
Ostatnio edytowane:

tomekkor

Znany użytkownik
Reakcje
5.509 31 1
Z racji wymaganego doświadczenia ze zrucaniem wungla, pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji i potwierdzić fakt zawieszania,
nie mniej jednak na blaszanym i stromym poszyciu, przy braku przeszkód - dziać się to nie powinno.
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
Na czymś takim to się uwielbiał miał węglowy wieszać :D tym bardziej, im mocniej ładunek uległ zawilgoceniu na pace. I tak, również ileś ton węgla zrzuciłem do chyba najgorzej zmajstrowanego zsypu w piwnicy na świecie... :D