• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Mazowieckie Stowarzyszenie Modelarzy Kolejowych

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Witam uprzejmie Kolegow.
Wlasnie zglosilem chec wstapienia do MSMK . Chetnie bym sie poduczyl tego i owego w modelarstwie, poznal fajnych ludzi i pobywal na spotkaniach. Jak napisalem intencyjnie, nie mam mozliwosci wybudowania makiety, zbieram jedynie interesujace mnie loki, nawiazuje znajomosci na razie wirtualne, a chcialbym osobiscie. Na wiele sie pewnie nie przydam technicznie, bo to i wiek i wiedza nie ta, jednak chetnie bym pouczestniczyl. Jesli uwazacie, ze taki gosc moze do Was dolaczyc, to bedzie mi milo. Bez wzgledu na decyzje, chcialbym otrzymywac info o spotkaniach i organizowanych imprezach. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
0 0 0
Powiem Wam coś w tajemnicy :) Wymieniłem koła w Bipie Schichta POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE, podłączyłem Oi2 i zapierniczają od godziny na torach. Nowe koła bez porównania wpływają na jakość jazdy :D a właściciel cieszy się jak głupi hahahahah
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Naprawdę jest co wspominać, oj jest. Gdyby nauczyciele mogli mowić, to by o Wielkiej Trojcy sporo naopowiadali :). Było minęło. JacekGG z chęcią. O 16oo będę przed wejściem na ławeczce, jeśli jeszcze stoi :)
 

JacekGG

Aktywny użytkownik
Reakcje
36 0 0

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
A co to za cholera ta jedna jakas ? Cudzych nie całuje, swoją jedynie i żeby od razu w cycka?
Teraz widzę kraty na wejściu, hmmm, za moich czasów ich nie było, sami się broniliśmy :).