• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Mazowieckie Stowarzyszenie Modelarzy Kolejowych

Bogdan Pl

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#41
Wstawiłem 7 kwietnia na forum klubowym ,nikt się nie zainteresował.
Trzeba było wstawić na forum ogólnym.
W każdym razie ja byłem z kolejką ,jak ktoś szuka to znajdzie:)
Jak się organizuje tego typu imprezy to m in. w celu rozpropagowania modelarstwa. Dlatego informacja powinna dotrzeć, także do jak największej grupy ludzi dotychczas nie związanych z tym hobby.

Bogdan Plandowski
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#42
Nie ja byłem organizatorem a jedynie jednym z wielu uczestników .
Wstawiłem na forum klubowym bo sądziłem, że nowo powstały klub będzie chciał zaistnieć ,ale widać w ferworze walki z rejestracją nikt nie miał do tego głowy .(n)
Ale nic straconego ,za rok kolejna edycja i widać że impreza ma charakter rozwojowy ,wszak to pierwszy raz .
Sądzę, że organizatorzy z dużą radością powitają modelarzy kolejowych o ile Ci zgłoszą swoją chęć udziału w imprezie o trochę odmiennym charakterze niż typowe spotkania kolejowe.
 

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
989 1 0
#43
no tak ale to chyba organizator we własnym społecznym bądź komercyjnym interesie powinien zadbać o info w możliwie jak największym spectrum nie każdy z nas ma jedyne zajęcie pt modelarstwo i branżowe fora
Oczywiście że tak. Masz w zupełności rację. Tyle tylko, że tego typu problem jest nie tylko z tą jedną wystawą i nie tylko z modelami. Ile razy widziałem plakaty w Centrum o fajnej imprezie (np. koncert), który się już niestety odbył. Nie byłem bo nie wiedziałem, bo plakaty były rozwieszone w miejscach o bardzo dużej frekwencji ale tylko w Centrum a ja tam rzadko bywam. Nikt nie zadbał, żeby informacja była również na peryferiach.
 

Ostach_WFM

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#44
Witam

Jestem jednym z organizatorów Fiesty. Organizowaliśmy tę imprezę we trzech z zerowym budżetem więc proszę nie miejcie pretensji, że nie była należycie rozreklamowana. A na pewno przy większych nakładach finansowych dałoby się puścić np. info na ekranik w metrze albo kilka billboardów. Plakatów dzięki urzędowi Ochoty było sporo, były w bibliotekach, szkołach instytucjach, w niektórych miejscach powieszone na płotach itp. Poza tym wśród nas nie ma żadnego modelarza kolejkowego więc i jakoś to zostało potraktowane po macoszemu. Za rok będzie lepiej - zabieramy się właśnie za organizację. Druga Fiesta potwierdzona na 7-8 czerwca 2014. Zapraszam!
 

Filip7370

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 3 0
#46
Cóż od kol. Osy dowiedziałem się o tej grupce i chętnie bym włożył cokolwiek byłoby potrzebne w taką inicjatywę. Nie jest tego wiele, jednak zapał i chęci są. Moje tylko pytanie kiedy się spotykamy, spotykacie.

Z chęcią bym też przy wsparciu kolegów złożył z 2-3 moduły oraz dołożył swój tabor.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#47
Cóż od kol. Osy dowiedziałem się o tej grupce i chętnie bym włożył cokolwiek byłoby potrzebne w taką inicjatywę. Nie jest tego wiele, jednak zapał i chęci są. Moje tylko pytanie kiedy się spotykamy, spotykacie.

Z chęcią bym też przy wsparciu kolegów złożył z 2-3 moduły oraz dołożył swój tabor.
Wpadnij jutro o 15 na spotkanie klubowe w szkole przy ulicy Felińskiego 13.
 
Reakcje
8 0 0
#48
Witam ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum to się przedstawię , mam na imię Artur a na forum zerkam już jakiś rok. Ponieważ jestem z warszawy a czas może i zacząć coś działać mam pytanie takie czy można zajrzeć na warszawskie spotkanie klubowe ?? Aby co nie co pogłębić swoją wiedzę . I kolejne zapytanie czy spotkania te są cykliczne ? jak dobrze zrozumiałem spotkanie jest w niedzielę ?
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#51
Jakieś miodne focie lub info dla ogółu.
Czy dalej prywatne i poufne. Nie fotografować jak na kolei. To po co publicznie występować na forum.
Jak w powiedzeniu " a ja coś wiem". " Mamy stowarzyszenie modelarzy". I dalej nic. Taki klub to już w Wawie jest.
Prywatny i nic nie robiący.
A może to marketing. Budowanie napięcia ciszą. Tym większe będzie bummmm na końcu.
Pozdrawiam jak zwykle serdecznie i czekam na bummmm.
 
D

Docteur

Gość
#52
Info dla ogółu było - kto chciał to przyszedł, zobaczył i porozmawiał. A kto nie przyszedł to jego sprawa - drzwi były jak zawsze otwarte, a adres znasz.
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#54
Czyli już mamy ograniczenie .
Tylko kontakt osobisty. OK .
Powoli dowiemy się więcej, może.

Oni nie występują w ogólnodostępnych tylko na prywatnych spotkaniach. A reklamują się publicznie.
Taki klub już jeden jest.
Ciekawe co ich różni.
A może to reaktywacja. Troche się boję sprawdzać osobiście. Poczekam w internecie.
 

Hajo

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
83 2 0
#55
Jakoś nie wyobrażam sobie przynależności wirtualnej, tylko na forum. Nic nie stoi na przeszkodzie zgłosić prośby o dostęp do grupy, to są 2 kliknięcia. Myślę za na 90% dostaniesz.
Chwilowo nie mamy strony internetowej, gdzie będą wszelkie "publiczne" informacje. Prosimy o cierpliwość.
 
D

Docteur

Gość
#56
Czyli już mamy ograniczenie .
Tylko kontakt osobisty. OK .
Powoli dowiemy się więcej, może.

Oni nie występują w ogólnodostępnych tylko na prywatnych spotkaniach. A reklamują się publicznie.
Taki klub już jeden jest.
Ciekawe co ich różni.
A może to reaktywacja. Troche się boję sprawdzać osobiście. Poczekam w internecie.
To pozostań w wirtualnej rzeczywistości, jeśli tam czujesz się bezpiecznie. Ja wolę spotkać się z ludźmi osobiście, a nie tylko bezproduktywnie klepać w klawiaturę - od tego jeszcze żaden model ani makieta nie powstały.
Poza tym istnienie w internecie "za wszelką cenę" nie jest naszym nadrzędnym celem, a wręcz przeciwnie. Niemniej informacje o spotkaniach będą się pojawiać na forum publicznym oraz na Facebooku.
 
Reakcje
8 0 0
#58
To mogę napisać drugi swój post w którym mogę potwierdzić iż drzwi były otwarte dla wszystkich gdyż i ja jako nowicjusz przekroczyłem próg drzwi za którymi wiele się działo. Myślę że takie cykliczne spotkania mają szansę sprawić iż w stolicy coś będzie się działo hmmm a może budowało. Myślę że jeżeli tylko uda się powtórzyć takie spotkanie to pewnie się zjawię.