• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Mazowieckie Stowarzyszenie Modelarzy Kolejowych

OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#22
Czy Klub jest tajny ? A może jednak ma coś do zaoferowania publicznie.
Stowarzyszenie jest dostępne dla każdego kto chce w nim działać. W tym tygodniu złożone będą dokumenty do sądu i mamy nadzieję, że niedługo zostaniemy zarejestrowani. Na razie akces do stowarzyszenia zgłosiło 16 osób i to one będą decydowały o kształcie i charakterze stowarzyszenia.
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#23
Chodzi mi tylko o to czy organizujecie jakieś publicznie dostępne imprezy.
Wewnętrzne sprawy Stowarzyszenia są prywatnymi sprawami członków i nie o to pytam.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#24
Chodzi mi tylko o to czy organizujecie jakieś publicznie dostępne imprezy.
Wewnętrzne sprawy Stowarzyszenia są prywatnymi sprawami członków i nie o to pytam.
Jak będziemy organizowali to na pewno pojawi się informacja w dziale Imprezy. A może Ty jako człowiek pełen pomysłów na to jak taka impreza powinna wyglądać coś zorganizujesz? Myślę, że będzie to sukces który przyćmi wszystkie dotychczasowe imprezy modelarskie!
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#26
J
Jak będziemy organizowali to na pewno pojawi się informacja w dziale Imprezy. A może Ty jako człowiek pełen pomysłów na to jak taka impreza powinna wyglądać coś zorganizujesz? Myślę, że będzie to sukces który przyćmi wszystkie dotychczasowe imprezy modelarskie!
Jestem pewien że przy stowarzyszeniach i klubach wysiadam.
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#28
W tą sobotę i niedziele odbyła się pierwsza Warszawska Fiesta Modelarska , i tu moje pytanie , czy Klub jest nastawiony na integrację modelarską ,czy raczej na imprezy we własnym gronie .
 
Reakcje
1.731 13 0
#29
A gdzie Fiesta się odbyła? Osobiście uważam ,że powinna być 100 procentowa integracja. W końcu tak dużo nas nie ma....
 

Bogdan Pl

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#31
byłem widziałem ....fajna impreza
Szkoda, że nie umieściłeś informacji o imprezie na forum.

A gdzie Fiesta się odbyła? Osobiście uważam ,że powinna być 100 procentowa integracja. W końcu tak dużo nas nie ma....
Wg informacji w necie w Gimnazjum nr 14 przy ul. Barskiej 32

Mieszkam przy Pl. Narutowicza a Barska odchodzi od niego (aż sprawdziłem w google, czy rzeczywiście tak jest) - nie widziałem żadnej reklamy tej imprezy. A przecież Pl. Narutowicza, Skrzyżowanie Wawelska/Grójecka, Banacha/Grójecka to miejsca przesiadek wielu osób. Czy była jakaś informacja w TV?

Bogdan Plandowski
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#32
Szkoda, że nie umieściłeś informacji o imprezie na forum.


Wg informacji w necie w Gimnazjum nr 14 przy ul. Barskiej 32

Mieszkam przy Pl. Narutowicza a Barska odchodzi od niego (aż sprawdziłem w google, czy rzeczywiście tak jest) - nie widziałem żadnej reklamy tej imprezy. A przecież Pl. Narutowicza, Skrzyżowanie Wawelska/Grójecka, Banacha/Grójecka to miejsca przesiadek wielu osób. Czy była jakaś informacja w TV?

Bogdan Plandowski
zgadza się sam przypadkiem w internecie znalazłem i poszedłem nie jako z marszu bo mieszkam w okolicy dawnej ,,Kolejówki '' i hotelu WERA .sZKODA ŻE ORGANIZATORZY NIE dali Info do mediów lub choćby tvn wawa kurier czy plakatów.
 
Reakcje
1.731 13 0
#33
zgadza się sam przypadkiem w internecie znalazłem i poszedłem nie jako z marszu bo mieszkam w okolicy dawnej ,,Kolejówki '' i hotelu WERA .sZKODA ŻE ORGANIZATORZY NIE dali Info do mediów lub choćby tvn wawa kurier czy plakatów.
No to jeżeli nie dał nikt ogłoszenia ani reklamy, to jak modelarze się maja integrować? Nawet żaden kolega z forum nie napisał ,że coś takiego się odbędzie- szkoda....:ostrozny:
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#34
No to jeżeli nie dał nikt ogłoszenia ani reklamy, to jak modelarze się maja integrować? Nawet żaden kolega z forum nie napisał ,że coś takiego się odbędzie- szkoda....:ostrozny:
A kto to organizował? Jeśli organizator nie potrafi tego rozreklamować to cienko to widzę... Są fora, są sklepy modelarskie, można dać też informację na miejskich serwisach internetowych - a tu Cisza.... to co my mówimy o integracji jak nikt o imprezie nie wie.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#35
A kto to organizował? Jeśli organizator nie potrafi tego rozreklamować to cienko to widzę... Są fora, są sklepy modelarskie, można dać też informację na miejskich serwisach internetowych - a tu Cisza.... to co my mówimy o integracji jak nikt o imprezie nie wie.
Jak to kto? dany- wykolegowaliście największego speca z forum, to jak miał o tym poinformować?(n)