• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Mazowieckie Stowarzyszenie Modelarzy Kolejowych

D

Docteur

Gość
UWAGA!!! 26.04.2014 zbiórka jest przy portierni, koledzy nie będący członkami MSMK proszeni są o zaczekanie na któregoś z członków, ewentualnie kontakt telefoniczny z Danielem - numer ma podany w stopce. Daniel deklarował obecność w modelarni od 15:00, więc będzie pełnił honory gospodarza i po Was zejdzie.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Cześć, byłem, widziałem, zapisałem. Się. 10.05. pewnie nie dam rady, bo mi robota psikusa wywaliła. Pewnie w kolejnym tygodniu się zamelduje. Czekam spokojnie na jakieś hasełka dostępu, listę ludziów i nr konta. W sali 106, za moich czasów, lał się pot, krew i łzy. Ale było wesoło. miłe wspomnienia.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Daniel, gdzie zalatwic hotel i czy to sie oplaca w tym roku? Czytam rozne bzdety, jedni twierdza, ze bedzie super inni ze dno. A moze w Poznaniu sie gdzies zatrzymac? Nigdy nie bylem w Wolsztynie, wiec nie mam zielonego pojęcia co i jak. Ja to moge i w samochodzie sie przespac ale z kobitą juz gorzej. Jak to wogole wyglada logistycznie? W sobote parada a co w niedziele? Sorki, ze tyle pytan ale zupelnie nie wiem jak to sie je.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Pogoda odstraszyła moją kobite. No trudno, może coś się będzie działo w najblizszym czasie, to spróbuję sie wybrać.
A w najbliższym czasie to postaram się wpaść do Klubu w sobote koło 18oo, to może pogadamy o tubach i ich zamówieniach, ale najpierw spróbuje popytać Producenta o cheć eksperymentowania z wklejaniem szyn.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Witam Kolegów,

Wpis Daniela sprowokował mnie do pytania, czy jutro, 10 maja, odbędzie się spotkanie klubowe? Tak się składa, że miałbym szansę pojawić się jutro i chętnie bym z tej szansy skorzystał, ale jeśli nikogo nie będzie, to nie będę się wybierał.
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
Tak Panie Andrzeju. Nasz ostatni klucznik został poinformowany o sytuacji. Spotkanie będzie pewnie trochę później niż zwykle. Prawdopodobnie 17 lub 18.
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Ja i Arturo sie wybieramy. Bedziemy montowac gniazda na nogi i wregi na styrodur. Najpierw jedziemy do OBI na zakupy.