• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Mazowieckie Stowarzyszenie Modelarzy Kolejowych

olmeck

Aktywny użytkownik
Witam uprzejmie Kolegow.
Wlasnie zglosilem chec wstapienia do MSMK . Chetnie bym sie poduczyl tego i owego w modelarstwie, poznal fajnych ludzi i pobywal na spotkaniach. Jak napisalem intencyjnie, nie mam mozliwosci wybudowania makiety, zbieram jedynie interesujace mnie loki, nawiazuje znajomosci na razie wirtualne, a chcialbym osobiscie. Na wiele sie pewnie nie przydam technicznie, bo to i wiek i wiedza nie ta, jednak chetnie bym pouczestniczyl. Jesli uwazacie, ze taki gosc moze do Was dolaczyc, to bedzie mi milo. Bez wzgledu na decyzje, chcialbym otrzymywac info o spotkaniach i organizowanych imprezach. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane:
Powiem Wam coś w tajemnicy :) Wymieniłem koła w Bipie Schichta POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE, podłączyłem Oi2 i zapierniczają od godziny na torach. Nowe koła bez porównania wpływają na jakość jazdy :D a właściciel cieszy się jak głupi hahahahah

olmeck

Aktywny użytkownik
Naprawdę jest co wspominać, oj jest. Gdyby nauczyciele mogli mowić, to by o Wielkiej Trojcy sporo naopowiadali :). Było minęło. JacekGG z chęcią. O 16oo będę przed wejściem na ławeczce, jeśli jeszcze stoi :)

olmeck

Aktywny użytkownik
A co to za cholera ta jedna jakas ? Cudzych nie całuje, swoją jedynie i żeby od razu w cycka?
Teraz widzę kraty na wejściu, hmmm, za moich czasów ich nie było, sami się broniliśmy :).