• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

MAVERICK - Motory czyli "rajdówki inaczej"

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#1
Witam w moim temacie MAVERICK - Motory czyli "rajdówki inaczej"! ;)

W tym temacie pokazywał będę motory w skali 1-12 ale jak już się zapewne domyślacie nie będą to "zwykle" motory ale "rajdówki" czyli motory wyścigowe.:D
To kolejny przyklad jak wielkiego bzika posiadam na punkcie wszystkiego co "rajdowe" :D Tak jak już pisalem w innych moich tematach moje zbiory "rajdówek" nie ograniczają się tylko do samochodów.:D
Ja po prostu kocham wszystkie modele w sportowych malowaniach.
Modele motorów które tu będę pokazywal są to w większości modele do sklejania TAMIYA ale nie tylko bo posiadam też modele tak zwane gotowce z firm takich jak MINICHAMPS. Z modeli TAMIYA większość wykonana zostala przez Irokeza i jego tatę.
To tyle tytulem wstępu a teraz czas na pierwszą prezentację.



Honda NSR500 "Nastro azzuro" - "jeżdziec" Valentino Rossi

P2080468.JPG


P2080469.JPG


P2080470.JPG


P2080472.JPG





Honda RC 211 V na której się zabił Daijiro Kato

P2080478.JPG


P2080479.JPG


P2080480.JPG


P2080482.JPG




Honda RC 211V Maxa Biaggiego

P2080484.JPG


P2080485.JPG


P2080486.JPG


P2080487.JPG



Mam nadzieję, że i ten temat Was zainteresowal i się podobal ale przekonamy się po waszych opiniach i komentarzach do których bardzo Was zachęcam.

Pozrdawiam
Maverick
 
OP
OP
Maverick

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#4
Szybkie maszyny jak dla mnie za szybkie, ale modele pięknie bogate w szczegóły i dopieszczone.
No i dla mnie też za szybkie :D bo w realu to zdecydowanie wolę "klasyczne/turystyczne" lub enduro.
Jednak jeśli chodzi o modele to zdecydowanie wolę te szybkie, sportowe... choć jak widzę to niestety te modele nie przypadły do gustu innym... :(
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#5
Tak to już jest Maver że inne skale nie cieszą się popularnością wśród innych użytkowników, ale ja zawsze chętnie popatrze na modele Twoich rajdówek czy to w 1/43 czy w 1/18.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#6
Maver piękna kolekcja. Najbardziej do gustu przypadła mi Honda w malowaniu Biaggiego. Fajny wydech Leo. Czy tłumiki mają tak fajnie ubarwione, czy to światło tak pada? W NSR nie podobają mi się te tłumiki polini, wiem, że tak miały, ale to wygląda jak w jakiejś 50cc.
 
OP
OP
Maverick

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#7
... Czy one tłumiki mają tak fajnie ubarwione, czy to światło tak pada?
To "burdzinng" specjalnie wykonany dla jeszcze większego realizmu.
Korzonek przywracasz mi wiarę w ludzi i sens tego co robię bo już myślałem, że chyba bez sensu było zakładanie
tego tematu z motorami... Dzięki Ci za to (y)
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#8
To "burdzinng" specjalnie wykonany dla jeszcze większego realizmu.
Korzonek przywracasz mi wiarę w ludzi i sens tego co robię bo już myślałem, że chyba bez sensu było zakładanie
tego tematu z motorami... Dzięki Ci za to (y)
Nie ma za co :) Nie zauważyłem wcześniej tego tematu. Każdy temat dotyczący motocykli przykuwa moją uwagę. Twoje są piękne i czekam na więcej. Fajnie by wyglądał model "szlifierki" po glebie :)
 

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
#10
Ja tam cieszę się, że założyłeś ten temat!(y)
Bardzo mi się podobają twoje ścigacze!
Mój brat ma kilka półek modeli , nie wiem, czy akurat w tej skali. Muszę mu podesłać linka, to zniesie jajko!;)
 
OP
OP
Maverick

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#11
Zostałem nie jako wywołany do tablicy przez kolegę Jędrek K, więc nie wypada zareagować. Cieszę się, że się podoba to co pokazałem bo już myślałem, że temat "umarł" z barku zainteresowania.
A skoro podoba się to dziś kolejne modele z mojej kolekcji motorów w skali 1:12


Honda NSR 500

P2080489.JPG


P2080488-2.jpg


P2080490.JPG


P2080491.JPG




Honda NSR 500 Carlosa Checi

P2080494.JPG


P2080493.JPG


P2080495.JPG


P2080496.JPG




Yamaha YZR 500

P2080501.JPG


P2080499.JPG


P2080502.JPG


P2080505.JPG


Mam nadzieje, że i tym razem się spodobało.

Pozdrawiam
Maverick
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#15
Nie jestem fanem motocykli ale twoja kolekcja jest bardzo ciekawa ,bardzo mi się podobają barwy ,Te ścigacze są naprawdę bardzo ładnie wykonane ,,Gratuluję pasji i tak wspaniałej kolekcji(y)(y)(y)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#16
Szczerze napiszę nie znam się na tego typu modelach, wogóle mało wiem na temat ścigaczy (tak to się chyba nazywa) jednakże wyglądają jak prawdziwe, normalnie jak z salonu i to jest w tym super. Gratuluję hobby(y)
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#17
Mi się zawsze podobały model motorów..... ale te fotki jakie dodałeś .... utwierdziły mnie w przekonaniu że skala akurat przy tych maszynach jest nie ważna :) liczy się wykonanie!!!
liczy się zamiłowanie ...jestem za i nawet za zaa :):):) i raz jeszcze (y)
problem tkwi w jednym .
Jest mało miłośników "tego' kolekcjonowania ,a mało tego jeszcze jest szperanie po skali :)... mam do odsprzedaży koło 15 sztuk pieknych kyosho w skali 1:32 z serii ścigaczy gt Japan.... i co cena 11 zl nie robi na nikim wrażenia... :) Przywykłem :).... zostawiam sobie ponieważ jak to kyosho ,modeliki palce lizać :) .Gratulacje z posiadania super kolekcji ścigaczy :)
foty przepiękne ..oddają cały urok tych modeli .... na pohybel tym którzy tego nie lubią :devil: to chyba:obcy:.... i wiadomo :gwizd:
 
OP
OP
Maverick

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#18
Czas odświeżyć trochę zaniedbany przeze mnie temat moich motorów :oops: bo już chyba kompletnie został zapomniany.
Dziękuję za wasze komentarze i cieszę się, że w ogóle ktoś tu zagląda i że się podoba. Dzięki (y)
Dzisiaj kolejne modele z mojej kolekcji.

Honda RC 211V - Caseya Stonera

P2080506.JPG


P2080507.JPG


P2080510.JPG


P2080513.JPG


P2080514.JPG





Honda RC 211V - Daijiro Kato

P2080518.JPG


P2080519.JPG


P2080520.JPG


P2080525.JPG



Mam nadzieję, że i tym razem się spodobało i oczywiście zapraszam do moich pozostałych tematów z "Rajdówkami":
MAVERICK - "Rajdówki" 1-18
MAVERICK "Rajdówki" w skali 1-43

oraz do tematu:
MAVERICK - Ciężarowe



Pozdrawiam
Maverick