• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja MAVERICK - Ciężarowe

OP
OP
Maverick

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Dziękuję za komentarze i Wasze opinie. Bardzo mnie cieszy fakt, że mimo wszystko mój temat cieszy się Waszym zainteresowaniem i podoba się Wam to co w nim pokazuje.
Dziś kolejny model z mojej kolekcji. A jest nim model Scanii z przyczepą do przewozu "żywca" czyli zwierząt.
Model wykonany na bazie Herpy i Kibri.

Scania (no name)

PC140177.JPG

p2.jpg

p1.jpg

PC140179.JPG

PC140189.JPG

PC140182.JPG


Mam nadzieję, że i tym razem spodoba się to co pokazałem ale o tym jak zwykle przekonam się po waszych opiniach i komentarzach.

Pozdrawiam
Maverick
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Oczywiście, że temat się podoba. Nie ma jeszcze opinii i komentarzy ponieważ szukamy wszyscy szczęk na podłodze :) Bardzo fajnie dobrana sceneria. Model bardzo fajnie zaprezentowany, dobrze zgrany składak.
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Super model bardzo ładnie zrobiony. Podobają mi się takie zestawy bez zbędnych rur czy jakiś grafik. No ta konfiguracja i i ten pomarańczowy kolor całego zestawu. Super miałeś pomysł na model.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Tak jak kolega Damian wspomniał takiej zabudowy brakuje w ofercie Herpy tak samo jak odświeżenia tej okropnej naczepy do żywca. Zaprezentowany model świetnie prezentuje się w tej konfiguracji. Kapitalne wykonie. (y)
 
OP
OP
Maverick

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Dzięki za komentarze w temacie, który już był w sumie martwy i dzięki koyotowi jednak się odrodził i zmartwychwstał po dokładnie 3 latach.
Tak, więc nie wypada po tylu pozytywnych komentarzach nie zrobić kolejnej prezentacji.
Jeśli się spodoba ponownie to będę go kontynuował, co sprawi mi nie ukrywaną przyjemność. Postaram się Was nie zanudzić i dołożę wszelkich starań, jak to zawsze robiłem, aby moje prezentacje były na tyle ciekawe i interesujące by pojawiały się pod nimi komentarze, spostrzeżenia i ewentualne uwagi, za które oczywiście będę wdzięczny.

Scania "Posten" (Norwegia)

PC180307.JPG

PC180299.JPG

PC180303.JPG

PC180304.JPG

PC180309.JPG

PC180308.JPG



Przy okazji zapraszam do moich pozostałych tematów, które też zostały zapomniane a może się tak samo odrodzą jak ten temat za sprawą koyota.

MAVERICK - "Rajdówki" 1-18
MAVERICK "Rajdówki" w skali 1-43
MAVERICK Motory czyli "rajdówki inaczej"


Pozdrawiam
Maverick
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Bardzo fajny model, a czemu? Bo Posten i Scania :) Masz jeszcze Daf'a w barwach Posten'u? Jeśli tak to poproszę grupowe. Bardzo fajnie, że coś się dzieje ponieważ masz wiele skarbów, na które czekamy z kolegami z forum.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Dzięki za spełnienie prośby. Razem prezentują się świetnie i jak dodasz scenerię to już będzie super.
 

Podobne wątki