• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja MAVERICK - Ciężarowe

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#1
Witam wszystkich w moim temacie!

Poprzedni ze względów "porządkowo-technicznych" zamknąłem i otwieram nowy. Tak, więc:
Nadeszła wiekopomna chwila... bo zapewne znowu tak napisze kilku kolegów.:D
Tak, więc zapraszam do oglądania, a czy się spodobało to się okaże zapewne po Waszych komentarzach do których serdecznie zachęcam bo jak zwykle jestem ciekaw waszych opinii. Bardzo mnie interesuje na przykład
czy zdjęcia, ich jakość jest dobra i styl prezentacji wam się podoba czy też może powinienem coś zmienić? Jestem otwarty na sugestie.

Na początek:

Mercedes SK NORCARGO - NORWEGIA

P2260767 MB.jpg


P2260768.JPG


P2260770-NIE HD.jpg


P2260775.JPG


P2260777.JPG


P2260781poprawi-.jpg


P2260782.JPG




Volvo TANDEN - NORWEGIA

P2260783 MB.jpg


P2260784 MB.jpg


P2260785.JPG


P2260791.JPG


P2260792.JPG


P2260793.JPG




Scania T "VOTG" - NIEMCY

P2260797bezkolorow MB.jpg


P2260798 MB.jpg


P2260800 MB.jpg


P2260804KOLOR MB.jpg


P2260809.JPG


P2260812 MB.jpg


P2260813 MB.jpg




Mam nadzieję jak zwykle, że spodobało się Wam to co tu pokazałem oraz sposób tej prezentacji.
Bardzo liczę na wasze opinie i komentarze, które nie ma co tu kryć są motywacją oraz silą napędową forum ale też do tego aby robić następne prezentacje modeli z moich zbiorów.
Zapraszam również do moich innych tematów:

MAVERICK - "Rajdówki" 1-18
oraz MAVERICK "Rajdówki" w skali 1-43
a także MAVERICK Motory czyli "rajdówki inaczej"

Pozdrawiam
Maverick
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#2
Nadeszła wiekopomna chwila - a jak (y). Szczerze mówiąc wszystkie trzy mi się podobają, ale zwycięzca może być tylko jeden - "SK". Tło bardzo gustowne.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#5
Ja też na pierwszym miejscu daje tego SK jest świetny ;). Pozostałe dwa oczywiśćie tez bardzo zacne modele. Tło do prezentacji masz bardzo dobre jak i cala reszta jest w porządku (y)(y).
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#6
Widzę że wielkie grono wielbicieli mercedesów ... zatem nieśmiało napisze że ja tam wole Volvo,(y)
i oczywiście wspaniały urok tła (y)(y)
 
OP
OP
Maverick

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#8
SKacz to moje dzielo bo to "skladak" :) to znaczy ciągnik jest zrobiony przeze mnie z podwozia i wnetrza kabiny z Herpy a sama kabina to AWM. Trochę musialem się "pogimnastykować" z tą przeróbką ale efekt jest wedlug mnie bardzo dobry.
Tło czyli diorama to dzieło naszego kolegi Daniela (Daniel loko) z forum, który jest mistrzem i artystą w tym co robi.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#9
zatem RESPEKT za robotę nad SKaczem i szacun dla Ciebie (y) bo widok Mercedesa baaaardzo miły dla oka (tylko mnie po prostu 'mesie' nie pasują)
 
OP
OP
Maverick

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#10
... Pozostałe dwa oczywiśćie tez bardzo zacne modele. Tło do prezentacji masz bardzo dobre jak i cala reszta jest w porządku (y)(y).
Dzieki za opinię bo to dla mnie wbrew pozorom bardzo ważna kwestia a mianowicie mój problem z oceną zdjęć jest dość istoty tutaj ponieważ ja jako monitora używam telewizora HD (do tego 50cali) i w takiej wlaśnie jakości "oglądam" forum a w tej jakości czyli HD to ja te zdjęcia widzę jako straszną "kaszkę/śnieg". Choć i na to znalazlem sposób tzn. dolożylem do polaczenia między PC a TV oprócz kabla HDMI zwykly przewód do monitora (na szczęście mial takie wejście) i dzięki temu podczas obróbki zdjęć mogę korzystać z "gorszej" jakości obrazu a nie HD, i wlasnie do tej "gorszej" rozdzielczości dopasowuje/obrabiam swoje zdjęcia. Tak, więc teraz wiecie dlaczego tak bardzo mi zależy na waszych ocenach/opiniach co do jakości zdjęć, które tu pokazuję.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#11
Dzieki za opinię bo to dla mnie wbrew pozorom bardzo ważna kwestia a mianowicie mój problem z oceną zdjęć jest dość istoty tutaj ponieważ ja jako monitora używam telewizora HD (do tego 50cali) i w takiej wlaśnie jakości "oglądam" forum a w tej jakości czyli HD to ja te zdjęcia widzę jako straszną "kaszkę/śnieg". Choć i na to znalazlem sposób tzn. dolożylem do polaczenia między PC a TV oprócz kabla HDMI zwykly przewód do monitora (na szczęście mial takie wejście) i dzięki temu podczas obróbki zdjęć mogę korzystać z "gorszej" jakości obrazu a nie HD, i wlasnie do tej "gorszej" rozdzielczości dopasowuje/obrabiam swoje zdjęcia. Tak, więc teraz wiecie dlaczego tak bardzo mi zależy na waszych ocenach/opiniach co do jakości zdjęć, które tu pokazuję.
To masz , że tak powiem nie za ciekawie z tymi zdjęciami. Ja mam np monitor 22 cale i Twoje zdjęcia bardzo dobrze widać są duże , wyraźne , modele widać doskonale ze wszystkimi szczegółami jak i dioramę można podziwiać jak tło do nich i tez jest dobrze widoczna :). To taka moja opinia :podstepny:.
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Prezentacja bardzo udana, ciekawe modele tu wjechały, co robi smak na kolejne odsłony Twojej kolekcji. Za dłubaninę przy SK'aczu tym bardziej winszuję, bo efekt jest kapitalny. Faktycznie, można by jeszcze dodać w naczepie takie koła jak w ciągniku, dopasowując kolorystycznie. Podoba mi się Twoje tło i same fotki wyszły tak jak należy ;)
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#13
Maver mi z Twoich ciężarowych najbardziej podoba się E class :) A tak poważnie to VOTG jest przyjemny. Ciekawe rozwiązanie z kołem zapasowym :)
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
Wow! Zaparło dech w piersiach! :eek:
Volvo z Tandenu wygląda niesamowicie. Pięknie prezentuje się na dioramie ,pasuje do niej!
SK przyciąga bardzo mocno chromowanym częściami.
Miażdżąca prezentacja oraz super zdjęcia!

To się nazywa "mocne wejście"!
Czekam na kolejną dawkę! ;)
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
#19
Na temat modeli nie mogę się wypowiedzieć, gdyz się nie znam. Zdjęcia wydają mi się przeostrzone, tez mam ten problem u siebie i nie umiem się go często wyzbyć, choć to przeciez moja decyzja czy to zrobić czy nie.
Co do tła to juz chyba gdzieś kiedyś pisałem - dioramka jest super, ale gdzie są świerki, Panie, gdzie świerki.... :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#20
Na temat modeli nie mogę się wypowiedzieć, gdyz się nie znam. Zdjęcia wydają mi się przeostrzone, tez mam ten problem u siebie i nie umiem się go często wyzbyć, choć to przeciez moja decyzja czy to zrobić czy nie.
Co do tła to juz chyba gdzieś kiedyś pisałem - dioramka jest super, ale gdzie są świerki, Panie, gdzie świerki.... :)
Ten znowu z tymi świerkami zaczyna.:gwizd::ROFL:
Co do fot to u mnie na monitorze sa idealne.
 

Podobne wątki