• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Materiałoznawstwo

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#1
Witam, wpadłem na pomysł by założyć temat, w którym skupiali byśmy się na materiałach z których ręcznie wykonujemy dodatki do modeli czy też same modele/dioramy. Mam cichą nadzieję, że będą chetni tu się wypowiedzieć forumowicze właśnie z doświadczeniem budowy modeli od podstaw. Pomysł jest taki, by przedstawiać pojedynczo dany rodzaj surowca, opisać jego cechy oraz czym go obrabiano w celach modelarskich.
Co Wy o tym sądzicie?
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#3
Witam, wpadłem na pomysł by założyć temat, w którym skupiali byśmy się na materiałach z których ręcznie wykonujemy dodatki do modeli czy też same modele/dioramy. Mam cichą nadzieję, że będą chetni tu się wypowiedzieć forumowicze właśnie z doświadczeniem budowy modeli od podstaw. Pomysł jest taki, by przedstawiać pojedynczo dany rodzaj surowca, opisać jego cechy oraz czym go obrabiano w celach modelarskich.
Co Wy o tym sądzicie?
Sądzimy iż zakładający wątek winien dać, jako pierwszy głos, aby lud swoim przykładem zachęcić do działania.
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
#5
Witam, wpadłem na pomysł by założyć temat, w którym skupiali byśmy się na materiałach z których ręcznie wykonujemy dodatki do modeli czy też same modele/dioramy. Mam cichą nadzieję, że będą chetni tu się wypowiedzieć forumowicze właśnie z doświadczeniem budowy modeli od podstaw. Pomysł jest taki, by przedstawiać pojedynczo dany rodzaj surowca, opisać jego cechy oraz czym go obrabiano w celach modelarskich.
Co Wy o tym sądzicie?
Dokładnie, nie tylko materiały, też technika wykonywania różnych rzeczy, sposoby itd. popieram!