• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Maszyny oltransa

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#1
Witam chciałbym przedstawić moją skromną kolekcję Na początek scania 164l maszyna na razie w warztacie stąd te dziury w zderzaku
SNB10158.JPG
SNB10160.JPG
SNB10155.JPG
[
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#5
Witam kolegę na forum, pomysł na prezentacje ciekawy ale trochę ostrość Ci ucieka na fotkach.
Najciekawiej dla mnie wygląda Actros mimo że to Wiking to jest niezły.(y)
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#13
Na szczęście żadnego z powyższych modeli nie mam już w kolekcji ,chociaż szkoda mi trochę scani,przez przypadek ułamałem w niej spoiler gdy próbowałem wyciąć jego resztki kabina pękła na pół.:(Magnum i mercedesa sprzedałem.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#15
A zostało po Scanii podwozie? :rolleyes:
Odgrzaliśmy starego kotlet, to może jakieś nowe modele masz do zaprezentowania? ;)
Scania po nieudanym remoncie poszła na części,boczki i zderzak leżą na dioramie,wycieraczki i koła poszły do mb citaro tylny most poszedł do nowej ramy która na razie leży i czeka.

Mam sporo modeli do zaprezentowania część z nich pokazywana była w temacie oltransowe rewolucje a cześć czeka na zrobienie im zdjęć.Może w niedalekiej przyszłości temat nieco odżyje.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#16
To może trochę offtopowo, ale zderzak chętnie odkupie, boczki będące osłonami miedzy-osiowymi i zabudową schodków także.
No i czekam na kolejne prezentacje! :D