• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Maszyny budowlane oraz inne sprzęty specjalistyczne z czasów dzieciństwa - kolekcja Adama

OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Piękny ten spychacz doskonała konwersja.
Dzięki. Jeszcze 3 inne spychacze i układarka rur czekają na swoją kolej. Chciałem żeby każdy z nich miał inną kabinę i inny stopień wyeksploatowania ale zawsze brakuje czasu.
Przepiękny(y) To widzę, że powoli szykujesz eszelon:)
Dzięki, przejrzałeś mnie :). Trochę to potrwa bo polski eszelon nie ma prawa być eszelonem (przynajmniej dla mnie) jeżeli brakuje w nim Starów 660 i 266. Dopóki ich nie kupię albo nie zrobię samemu, to nie ma co ich stawiać na platformy.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Zagadaj z Tolem. Ja już go od dłuższego czasu molestuję aby zrobił partię dla wąskiego grona zainteresowanych. Na razie rzeźbi Rosomaki i uwżam , że to i tak jest już sukces;)
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Zagadaj z Tolem. Ja już go od dłuższego czasu molestuję aby zrobił partię dla wąskiego grona zainteresowanych. Na razie rzeźbi Rosomaki i uwżam , że to i tak jest już sukces;)
Ja robię dokładnie to samo. Mam nadzieję że jak go tak będziemy nadal molestować to po Żubrach zrobi kilka sztuk dla świętego spokoju ;)
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0

Podobne wątki