• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Maszynka do trawy - problem

OP
OP
D
Reakcje
21 3 1
#21
A nie macie w UK sklepów typu Leroy Merlin, Obi, Home Depot czy innych z tego typu artykułami? Tam najłatwiej kupić taką łapkę.
Mamy, ale tu się nie rozchodzi o to że nie wiem gdzie kupić łapkę bo te są wszędzie, ale aby kupić taka która będzie się nadawała. Ja już kupiłem dwie i obie są do niczego. Może lepszym pomysłem będzie użycie tego generatora jonów ujemnych?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.864 386 20
#22
Mamy, ale tu się nie rozchodzi o to że nie wiem gdzie kupić łapkę bo te są wszędzie, ale aby kupić taka która będzie się nadawała. Ja już kupiłem dwie i obie są do niczego. Może lepszym pomysłem będzie użycie tego generatora jonów ujemnych?
To w takim razie nie pomogę, bo na tych generatorach się nie znam. Proponuję zadać pytanie osobom, które robiły takie sadzarki z generatora.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
#24
... jak masz dwie łapki, to wejście generatorków/ przetworniczek/płytek *, weź połącz równolegle, a wyjścia szeregowo.
To podniesie trochę napiecie na wyjściu... u mnie zadziałało...

Pozdrawiam,...


*) jak zwał tak, niepotrzebne skreślić...
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#36
Do trenowania jest ok. Ale nie używaj jej na dioramie,czy module bo wszystko Ci popsuje. Kup sobie ze 3 kolory 2mm, 3 kolory 4 mm i 2 kolory 6mm. Mieszaj jak bedziesz sadził. Będzie super bo widać, że maszynka dobrze stawia.
 
OP
OP
D

DemoneQ

Użytkownik
Reakcje
21 3 1
#37
Dodam jeszcze ,że jak na razie doszedł najsłabszy z 3 zamówionych generatorów 0 - 6kV . Próba na nim i tylko 9V jest zadawalająca , wiec z lepszym generatorem np. do 20kV i 12V powinno byc nieźle.
 
OP
OP
D

DemoneQ

Użytkownik
Reakcje
21 3 1
#39
Placek trawy w/g mnie taki zaraz po skoszeniu . Rozprowadziłem klej na szkle , trochę się namęczyłem aby to odkleic w jednym kawałku, ale udało się. Jak efekt? Są jakieś inne sposoby na tworzenie takich placków?
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Mam pytanie 4
Mam pytanie 5

Podobne wątki