• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Masztelek transport

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam Was!
Jako że znany jestem najabrdziej z posiadania dużej kolekcji modeli pocztowych, pragnę zerwać ze stereotypem i zaprezentować Wam również moje ciężarówki. :)

Pierwsza z nich to prawdziwy biały czy tam czarny kruk w mojej kolekcji, ale również bardzo unikatowy model. Bardzo mało ludzi go ma. Ja swego czasu miałem nawet dwie sztuki, ale zostałem zupełnie grzecznie poproszony przez jednego Warszawiaka o odsprzedanie. :)

To co lubię w tym modelu to jego rzadkość!

1. MAN TGX "Lotos Asfalt" HERPA

DSC01987 (Kopiowanie).JPG
DSC01988 (Kopiowanie).JPG
DSC01989 (Kopiowanie).JPG
DSC01990 (Kopiowanie).JPG
DSC01991 (Kopiowanie).JPG
DSC01993 (Kopiowanie).JPG


Także temat ciężarówek wyczerpałem w jednej piątej. :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#7
Model jest rzadki ale nie jest rewelacyjny jakby się mogło wydawać jest poprawny, ta wypowiedz jest też zazdrością podyktowana.:ROFL:
Masztelek cieszę się że, zaczynasz brać aktywny udział w życiu forum.
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#11
Dobra ,dobra zostałem wywołany do tablicy to odpowiadam to ja odkupiłem od Masztela tą drugą sztukę i nie za pińcet ;) a taniej a za ile to już tajemnica handlowa( i tak wszyscy wiedzą).
 

Podobne wątki