• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Masztelek - Osobowe luxusy i fanaberie!

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#24
Filmowe Audi bardzo ładne, zresztą film o agencie 007 też był fajny. Szkoda, że tak niewiele wyprodukowano modeli samochodów w naszej skali z filmów o Jamesie Bondzie. A były tam bardzo ciekawe egzemplarze
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#26
Aż wstyd się przyznać ale kompletnie przeoczylem Twój temat...:oops: ale postaram się to nadrobić.
Ze wszystkich pokazanych jak do tej pory modeli najbardziej spodobały mi się... rajdówki oczywiście. :D Są przepiekne po prostu. (Daj znać na pw jeśli masz takowe na zbyciu ;) )
Co do samej Audi 200 za którą dałbyś się pokroić to muszę się przyznać, że "popełniłem" kiedyś bardzo podobną tzn miałem w 1:1 Audi 5000 czyli amerykańską wersję "Cygara" i powiem Ci, że bardzo mile ją wspominam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 8
Samochody osobowe 159
Samochody osobowe 136
Samochody osobowe 7
Samochody osobowe 60

Podobne wątki