• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Marcin

OP
OP
M

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#47
A robi robi - ta trawa na zdjęciu i tak jest niska bo normalnie ona jest wyższa w rzeczywistosci bo częsc trawy jest ,,schowana" poniżej poziomu torów a raczej podkładów kolejowych :D
 
OP
OP
M

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#50
Może i sprawia , ale kiedyś jak i teraz robili różne wielkości huśtawki.A nawiasem mówiąc ta huśtawka to pierwsza konstrukcja i ale juz tworzę nową -bo ta mi się nie podoba (budowa siedziska i orurowania jest ordynarna)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.514 33 0
#55
Marcinie zagadaj z WHOSHO z forum TT. On ci doradzi jak fajno przerobić taką kopareczkę na ruchomą. Ostatnio w Poznaniu bawiłem się tym dzięki dzojstikowi od starego PC ;) Śmieszna zabawa ;) Koparka jego się kręciła i opuszczała ramię. Łyżek już niestety nie składała no ale cóż... i tak byłem pełen podziwu dla tego detalu ;D
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#57
Marcin, czy ten schemat jest aktualny?
http://wiki.gbbkolejka.pl/show_image.php?id=226
Czy wszystkie tory będą przejezdne na grudzień?
Jeśli jakieś nie planujesz przejezdne, to napisz które.

Zdrowa życzę,
Mc
 

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#58
Możliwe że się pomyliłem albo jest jeszcze druga opcja - widziałem również podobny dźwig firmy Kleinbahn więc możliwe że wszystkie trzy firmy Kleinbahn Liliput i Fleischmann robia model takiego samego dźwigu
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#59
Marcin napisał(a):
Zobacze co się da zrobić - póki co przerabiam elektrykę makietową pod DCC

Wkrótce wstawie jakieś fotki z przeróbek.
Dłub sobie na spokojnie i wracaj szybko do zdrowia, puffa się robi co byś w DCC teścik mógł zrobić ;)

P.S. Pikna ta kopareczka Buscha, idealna na lata 80-te :grin:
 
OP
OP
M

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#60
Maćku -już w lutym w elektrociepłowni wszystkie tory były czynne na mojej stacji.
W poniedziałek będę w klubie to porozmawiamy, miałem być w ten poniedziałek ale autko mi się zepsuło i dlatego nie dotałem.

Maxiu - czekam na TY-1 z niecierpliwością ;)