• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Marcin

K

Kpt.Nemo

Gość
#21
Zdjęcie nr 10_5316 w tle spalinowa manewrówka, nie znam się na niemieckich kolejach, ale chyba nie pasuje do tego motocykla (znaczy jego oznaczeń).
 

Kuba1986

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
Ja sobie pozwolę zabrać głos w sprawie motocykli jako, że akurat tematem militariów IIWŚ sie zajmuje. Na zdjęciu widać dwa - Harley Davidson i BMW prawdopodobnie R75 z koszem. Oba w malowaniu PanzerGaru czyli z lat 1937-1942 ( w jednostkach tyłowych mogły w tym malowaniu występować aż po 1945 ). Co do Harleya, mało prawdopodobne aby się sie taki w Wehrmachcie trafił przemalowany na PzG i używany na tyłach. Co do oznaczeń, absolutnie nie powinno być na koszu krzyża! Tylko i wyłącznie oznaczenia jednostki ( zazwyczaj symbol rodzaju jednostki np. bataliony motocyklowego ) i np. oznaczenie grupy armii.

A sama makieta prezentuje się bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że zdjęcia nie są ciut lepsze :(

Pzdr
 

Kuba1986

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
Hmmm... No zasadniczo wygląda fajnie, tylko ten piasek. Jak dla mnie to tak trochę smutno on wygląda. Zasadzisz tam mam nadzieje jakieś krzaki? W sumie to przy wyjściach z budynku warto by dać jakieś chodniczki albo coś takiego.

Pzdr
 
OP
OP
M

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#31
dokładnie tak-Dżwig parowy z ll ep. ciekawostka jest ze zamiast standardowych lin ma łańcuchy -kupiłem go na allegro bo w obecnej chwili go nie produkuje fleichmann(na wczesniejszej stronie go widac dokładniej)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.516 33 0
#33
Panie kolego. Myślałeś pan o zrobieniu nóżek wyższych :?: Bo z teg co widzę to chyba sie coś u nas zmienia powoli ;)

PS2. Kiedy powstaną dodatkowe segmenty wjazdowe na twoją stacyjke na których będą profile właściwe ;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.516 33 0
#35
Paweł napisał(a):
pado napisał(a):
PS2. Kiedy powstaną dodatkowe segmenty wjazdowe na twoją stacyjke na których będą profile właściwe ;)
jak Marcin kupi drewno, to zaraz się za nie zabierzemy wspólnie ;)
A ty Pawle jak tam ze swoimi pracami. Słyszałem że coś sie zazieleniło itp ;)