• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Marcin

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#1
Witam.Tak jak obiecałem kilku osobą,wstawiam fotki tego co mi sie udało zrobic.Makieta powstaje od około roku ,mozna ją było oglądać w kuzni parę razy-jednak od tamtego czasu przybyło parę żeczy, oto fotki.
 
Reakcje
0 0 0
#2
Znam ją z realu, musisz zacząć używać aerografu - warto. Będzie o wiele fajniejsza, poza tym w realu wygląda jakoś fajniej niż na fotkach, nie wiem czy to tylko moje odczucie?
 
OP
OP
M

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#8
No tak masz racje -nie wiem czemu ale to chyba wina moja i aparatu(nie jest pierwszej młodości a ja jeszcze nie opanowałem umiejętnośc posługiwania się nim)
 

Załączniki

OP
OP
M

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#9
Oczywiście zdaje sobie sprawe ze pewne zeczy wymagają poprawy,mniejszej lub wiekszej.W miare mozliwości pojawią się następne zdjęcia
 
OP
OP
M

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#11
W przyszłym tygoniu wstawie fotki -musze złożyc całą makiete-jeszcze cos porobie przy niej-a tak przy okazji jak sie wstawia fotki tak zeby nie pojedyńczo wyskakiwały tylko jako jeden post??
 

glowawojtas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
No jak dodasz załącznik, to pod dodanym załącznikiem powinno się pojawić okienko by dodać kolejny załącznik. Możesz użyć też jakiegoś servera do umieszczenia fot. Na przykład imageschak.us
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#15
Jaki okres, czyli jaka to epoka.
Nie jestem znawca militariów ale chyba takich krzyży na przyczepach motocykli niemcy nie malowali, ale człowiek omylnym jest.
 

aqws9

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
Kpt.Nemo napisał(a):
ale chyba takich krzyży na przyczepach motocykli niemcy nie malowali
Chyba masz rację... aczkolwiek, mogły być wyjątki...
http://www.specops.com.pl/technika/wachowski/motocykle_wojskowe/BMW-R12-Wehrmacht.jpg
 
OP
OP
M

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#18
No wiec makieta bedzie a w zasadzie jest budowana w ep. III o czym świadczą budowle na niej usytuowane.A co do oznakowania motocykla to jest ono zgodne z epkoą II i III.
 

aqws9

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Marcin napisał(a):
zgodne z epkoą II i III.
Masz może jakieś zdjęcie z takim malowaniem, bo przeszukałem całego googla i nie natrafiłem... były w tym miejscu jedynie jakieś ,,herby" czy coś w tym rodzaju. Przepraszam, że tak dociekam ale interesuje mnie to, bo mam w planach sklejenie takiego BMW R w 1:16 :)
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#20
aqws9 napisał(a):
Masz może jakieś zdjęcie z takim malowaniem, bo przeszukałem całego googla i nie natrafiłem... były w tym miejscu jedynie jakieś ,,herby" czy coś w tym rodzaju.

Choć to nie na temat, to także chciałbym zobaczyć pierwowzór, znaczy jego zdjęcie.
Zawszeć to wiedza jakaś, może w głowie zostanie.