• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Marcin W

OP
OP
Marcin W

Marcin W

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Już niedługo dodam nowe fotki 1/24 bo kończe kolejne modele (DAF XF 105, MAN TGX 18,680).
I wtedy biorę sie za makiete 1/87 bo mam ponad 100 pojazdów.
 
OP
OP
Marcin W

Marcin W

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Witam. Jak zrobie lepsze fottki jakościowo to dodam. Szukam linku (adresu) strony austrajeckiego sklepu z dodatkami do modeli czyli odlewy dodatkowych zbiornik ów klim piast i tym podobnym. Jak ktoś ma jakieś wiesci to bardzo proszę.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#10
Można zrobić fotki np bez użycia lampy błyskowej w trybie nocnym, oczywiście jak jest taka funkcja dostępna albo strzelać fotki na lodówce. Dobre światło pada.:) Z takimi skalami jak u kolegi to już można wiele zrobić(y) Może w plenerze zrób fotki, będą oddawać lepszy klimat
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#11
Model fajny, ale fotki nieostre. Może poprostu odsuń się dalej od modelu, bo ostrość masz ustawioną za modelem. Prawdopodobnie robisz fotki zbyt blislo modelu i Twój aparat nie daje rady tak blisko wyostrzyć modelu.
 
OP
OP
Marcin W

Marcin W

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
175.jpg
Witam ponownie dawno mnie nie było bo mam obowiązki rodzinne. Dzisiaj prezentuje Tgx prawie skończonego.Fotto nie najlepszej jakości ale jak pogoda będzie dobra tp zrobie w pleneże