• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mapetoz moja kolekcja.

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#2
Witaj!
Modele bardzo mi się podobają ale szczerze mówiąc mam mały niedosyt,a mianowicie wrzuć proszę dokładniejsze zdjęcia "pisanek" każdej z osobna!!
 
OP
OP
M

mapetoz

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Kilka fotek..
 

Załączniki

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Za pisankami nie przepadam natomiast niebieskie ciężarówki z pierwszej prezentacji są fantastyczne. Szczególnie podoba mi się tga z szarym silosem. Jak byś mógł to proszę o jakieś fotki z bliska bo model mnie bardzo zainteresował. Był on oryginalnie z tym silosem czy to składak ?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#8
Bardzo ciekawe modele pokazujesz, trudno wybrać faworyta, bo wszystkie się podobają. Świetna prezentacja. Gratuluję.
 
OP
OP
M

mapetoz

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Witam .TNT tego akurat nie mam tyle co prawda jedynie może mu dorównać kolekcja A.Talke .
Melmer jest chyba jedyny w swoim rodzaju , każdy inny .
Dziekuje za komentarze.
 

Załączniki

M

Maverick

Gość
#11
Kolejna prezentacja świetnych modeli ale tym razem najbardziej spodobał mi się ten najmniej "pisankowy" MAN czyli ten ostatni.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#12
Fajnie wyglądają te Melmery. Najfajniejszy, jak dla mnie pierwszy.
A propos, w pierwszym to kierowca i pasażer byli oryginalnie, czy sam ich wsadzałeś?
 
OP
OP
M

mapetoz

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Witam .Mafo jak go dostałem to zawartosc była jak na fotce ,nic nie dokładałem.
Kilka nowych fotek..
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#14
Twoje Melmery powalają na kolana. Świetne modele. Jeszcze trochę i zachoruję na te modele. Gratuluję kolekcji.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#17
Twoje "pisanki" są piękne. Te, pokazują akurat tę dolinę w Tyrolu, którą lubię najbardziej. Cały czas korci mnie żeby spróbować zacząć zbierać Melmery i aż się sam boję, bo skąd na to brać finanse. A tak w ogóle to Gratuluję pięknej kolekcji. :)
 

Podobne wątki