• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mapetoz moja kolekcja.

OP
OP
M

mapetoz

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#46
Witam i dzieki za komentarze .Na pewno jak skończę Melmery to zrobię fotkę grupowa ale jeszcze muszę dokończyć kilka tak jak prosił Piter bez problemu.Co do Talke to zaraził mnie kiedyś kolega i do dziś ta choroba trwa i coraz bardziej sie nie mieszczą na tym biurku ,ale może kiedyś powstanie baza tylko na razie brak na to czasu . sami wiecie ile trzeba mieć czasu aby kończyć modele, a to sama przyjemność.

Obraz 052.jpg
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#49
Modele w barwach Willi Betz-a są naprawdę godne uwagi - teraz z innej beczki , a mianowicie szkoda , że tak mało jest modeli w malowaniu "Pawtransu" bo jeździ ich ogrom.:(
W sobotę jadąc do Berlina mijałem ich około 15 - stu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
#50
Ciekawy ten Willi Betz. Rzeczywiście cysterna bardzo fajnie zrobiona. Podoba się.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#54
Przepiękna kolekcja Talków ,szczęka opadła do samej ziemi ..Melmery odjazd ,co jeden do ładniejszy . i ,,swietna podkoekcja Gartnera .,Cudne wszystkie ,,(y)(y)(y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#55
No brakuje jeszcze chyba tylko Dafa, ale zbiór świetny, tylko pogratulować. Zawsze podobały mi się zestawy Gartnera.
 
OP
OP
M

mapetoz

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#56
Witam dzięki za komentarz niestety nie wszystkie jeszcze trzy sztuki są na warsztacie i najnowszy Daf niedługo tez zawita.
Dziękuje za komentarze.
IMG_8362.JPG
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#58
OOOooo , ktoś tu się obudził po rocznym śnie!!!!
Kolekcja jest piękna...czekam na zaległe melmery...mam nadzieję że w 2-3 miesiące się wyrobisz.
pozdr.
 
OP
OP
M

mapetoz

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#59
Witam dzięki za komentarze .Tak Piter obudziłem się nie miałem czasu teraz nadrabiam trochę zaległości .Oczywiście postaram się dodać zaległe Melmery postaram się pokazać w miarę możliwości a czy się wyrobie nie wiem zobaczymy.
IMG_8360.JPG
IMG_8363.JPG
IMG_8364.JPG
IMG_8365.JPG
 

Podobne wątki