• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ManManiowe graty w naprawie

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#1
Wygrzebałem z złomowiska takiego Mańka złożyłem go z tego co miałem pod ręką.Generalnie zestaw jest z firmy budowlanej, której samochód jedzie z kołami od ładowarki do wulkanizatora.Zabudowa jest od wywrotki, ale ''wywracać'' się nie będzie, bo ten mechanizm cały mam rozwalony, zabudowa będzie na stałe zamontowana.Co powiecie o takim zestawie, macie pomysł na jakiś fajny ładunek ?

P1020217.JPG P1020219.JPG P1020218.JPG P1020214.JPG
 
OP
OP
ManMania

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#3
Właśnie chciałem trochę odbiec od tej klasyki, a te koła akurat miałem na zbyciu :).Dzisiaj lub jutro coś pogrzebię przy sprzęcie na razie nic z malowania, bo aerograf muszę naprawić :(.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
#4
Właśnie chciałem trochę odbiec od tej klasyki, a te koła akurat miałem na zbyciu :).Dzisiaj lub jutro coś pogrzebię przy sprzęcie na razie nic z malowania, bo aerograf muszę naprawić :(.
To zawsze można do kół dorzucić jakieś beczki z paliwem ze dwie deski i kawałek starej plandeki.:D
 
OP
OP
ManMania

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#6
Zbyszku, w tym problem, że zabudowa jest od wywrotki, ale nie mam siłownika, więc zabudowa musi być na stałe, a wątpię by ładowali gruz na wywrotkę ładowarką, a potem zrzucali ręcznie.A z kołami myślę, że też powinno być fajnie, tak jak Brodgaz mówi jakaś plandekę rzuci się pod spód, kilka dech i jedziemy :D.
 
OP
OP
ManMania

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#8
Jedna paleta cegieł, a za nią moje ukochane koło :D Tylko są jakieś gotowe palety z cegło-pustakami ? Czy pozostaje własny twór :)
 
OP
OP
ManMania

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#10
Z cegła będzie ciężko, a może betoniarka ? Poszperam jeszcze po szufladach może coś ciekawego znajdę :).
 
OP
OP
ManMania

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#16
Troszkę szpachli i papieru ściernego.Trochę się pokręciłem przy biurku z modelem, w sobotę będę malował :).Mam problem z demontażem szyb z kabiny, chyba są przyklejone do dachu :mad:, jeśli tak to wycieraczki zostaną chyba czerwone, bo nie wiem czy podejdę tak pędzelkiem, żeby je pomalować.

P1020306.JPG P1020308.JPG P1020311.JPG
 
OP
OP
ManMania

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#18
Okna uratowałem, wyciąłem boczną szybę, dzisiaj trochę malowałem, ale aerograf jeszcze nie współpracuje ze mną idealnie :(.Jutro coś dalej popracuję przy malowaniu.
 
OP
OP
ManMania

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#20
Zabudowa pomalowana, pomalowane wycieraczki, próbnie umieszczony ładunek :) Pierw wycieraczki próbowałem malować pędzlem, ale więcej uwaliłem model niż malowałem, z rozwiązaniem przybyła szpilka :).
 

Załączniki