• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mamy nowego loka Dragon

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
W cieniu E6ACT-009 dziś przed południem na Chojnach z długim składem "beczek", nieomal mnie rozmaślił tak skubany cicho podjechał,a może ja już jestem całkiem głuchy.:(

DSC_0232.JPG
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.446 72 3
Zapakowałem zakupy do samochodu i trąbnięcie gdzieś z oddali... szybkie spojrzenie i :D:D:D( banan na twarz...)
IMG_20170705_113640[1].jpg

E6ACT-009 z gruszkami "CEMET"...

Pozdrawiam z MMz:)
 

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
989 1 0
Przepraszam za nic nie wnoszący post ale ... JEST RADOŚĆ!!! :)
Wreszcie i ja mam swojego smoka (co prawda wcześniej dwa razy udało mi się dojrzeć Dragona z Freigthliner'a z mostu Grota w Warszawie ale było to daleko).
Miejsce akcji: Warszawa Praga - bliżej Kanału Żerańskiego
Data: 02 sierpnia 2017
Sprzęt: smartfon
IMG_1224.jpg IMG_1220.jpg
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
989 1 0
Paweł R (y)
Rower daje radę. Wydłużyłem standardową trasę z pracy o 6 kilometrów ale opłacało się.

.... no to kto i kiedy zrobi teraz model tej lokomotywy np w skali 1:87 :D
Kiedyś ktoś na YT zrobił wrzutę jakiejś wycinanki...,ale czy to można było nazwać modelem???o_O...:gwizd:
Nie jestem pewien ale był chyba niedawno na alle... dostępny odlew żywiczny budy. Mogę się mylić ale autorem chyba był Ostbahn.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki