• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mamy nowego loka Dragon

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.443 72 3
Jak kogoś to interesuje, DRAGON z wielkim napisem NEWAG na burcie ( przewoźnika nie pamiętam:oops:)stoi ze sznurkiem szarych węglarek na ładowni na WARSZAWIE WSCHODNIEJ TOWAROWEJ. Widziany był ok 8 godziny w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam z 27WE:D
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.443 72 3
Cała przyjemność po mojej stronie i dzięki za info nt przewoźnika, nie byłem pewny to nie pisałem by nie robić bajzlu.

Pozdrawiam z 27WE:)

ps. W robocie jestem..., a piszę jak mam czas na obrocie:D
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.443 72 3
Wystarczy powiększyć zdjęcie i...

Screenshot_2017-05-27-23-07-17.png

Pozdrawiam ...:)

ps po edycji...Meggido, gdybym nie pisał jadąc do domu pociągiem, to bym był pierwszy;)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.443 72 3
Już nie było możliwości edycji...
Na Pradze koło górki rozrządowej , na wysokości kilometra 13,2 linii 9 widziany był Dragon Lotosu.

Miłego fotografowania i pozdrawiam:)
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.614 107 12
Już nie było możliwości edycji...
Na Pradze koło górki rozrządowej , na wysokości kilometra 13,2 linii 9 widziany był Dragon Lotosu.

Miłego fotografowania i pozdrawiam:)
Jakby kolega dopowiedzal jeszcze kiedy i jaki jest numer tego Dragona to byłoby super:) Łatwiej później szukać w zasobach forum badz u wujka Google'a jak ktoś poszukuje danych danej lokomotywy. Dzieki!
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki