• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mamy nowego loka Dragon

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Romek 222

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#41
Dragon(E6ACT-004)należący do STK Wrocław ze składem talbotów czeskiego przewznika ATW złapany 12.11.2014 na stacji Pruchna(na sąsiednim torze stoi odpoczywający Gagar(M62M-005 należący do Rail Polska).
DSC_00300.jpg
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#53
Jak juz sobie rozmawiamy na temat malowan to STK tez niczego sobie - wedlug mnie nawet Skody wygladaja byczo w tym malowaniu. Podobnie jak rumuny w CTL. Za to Pol-Miedz Trans zuplenie mi nie podchodzi.
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
#55
FPL miał takie cudowne malowanie na pierwszych JT42CWRM, to musiała się jakaś pedalina wykazać i namalowali te beznadziejne falki i jeszcze zupełnie od czapy, szare wstawki. Za moment będzie jakieś Hallo Kitty czy różowe jednorożce bo przecież Pingwiny z Madagaskaru są jazzy, trendy, foxy i glamour więc czemu tabor taki ma nie być. Odrobina poczucia estetyki i powagi by wystarczyła. Podobnie zresztą z Gammą dla kolzmazów, pierwotna wizka była całkiem, całkiem, to musieli dowalić oczopląsy. Masakra....
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
#59
Zajrzałem dziś na stację Łódź Widzew. Jak zwykle spodziewałem się raczej "kibli", siódemek i Flirtów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. I zaskoczył mnie Dragon. Prędzej bym się cegły z nieba spodziewał.... ;)
Na ten moment, prócz M62M, to moja ulubiona lokomotywa. Chyba się rozmarzyłem.....



 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki