• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mamy nowego loka Dragon

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Ostatnio widziałem go w nocnych godzinach w Legionowie, ale tylko widziałem. Przez Legionowo Piaski śmignął gdy próbę (uproszczoną) robiłem...
A swoją drogą... koło kontenerów przy kanale Żerańskim była sobie dziś 311D ( jednolite szare malowanie)...

Pozdrawiam,..
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.626 15 0
21.03.2020r Warszawa Główna Towarowa. E6ACTd-106 podczas przetaczania składu węglarek. Mimo wszystko, widok elektrowozu
jadącego z opuszczonymi pantografami nadal wywołuje ciekawe wrażenia.
1.jpg
 

Gagar358

Znany użytkownik
Reakcje
1.173 3 0
Druga odsłona z moich zbiorów, tym razem Dragon E6ACT-003 CARGOUNIT uchwycony w towarzystwie Traxa RAILPOOL w Trzebini, gdzie praktycznie zawsze "stacjonują" jakieś składy z cysternami - 01.08.2019 r.
P1020299.JPG


P1020302.JPG


P1020311.jpg


P1020354.jpg
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.272 28 2
Jeśli Orlen faktycznie wchłonie Lotos, to ciekawe, co stanie się z Lotos Kolej i ich taborem. Czyżby niebieskie dragony przeszły do historii...
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki