• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mamy nowego loka Dragon

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.329 31 4
Swoją drogą to te malowanie w fale mi się kojarzy z Kolejami Mazowieckimi, teraz FPL przechodzi rebranding na "amerykańskie" barwy, ciekawe czy te Dragony też pójdą w nowy wzór?
 

jezyzie

Znany użytkownik
Reakcje
548 13 0
Witam
Czy model posiada napęd , czy jest przystosowany do sterownia DCC ?
Pozdrawiam
Przed chwilą znalazłem zdjęcie i adres wykonawcy w internecie.
Jest to na pewno reklamówka. Zmotoryzowanie pudła z takim czy innym wózkiem nie przedstawia problemu.
Tekturowy, jeżdżący tramwaj tramino, cieszy się u dzieci największą popularnością.
Wózek trzyosiowy dla Newagu osobiście badałem na stanowisku zmęczeniowo.
 
Ostatnio edytowane:

Gagar358

Znany użytkownik
Reakcje
1.173 3 0
Kraków Łobzów, 08.10.2022 r. To się nazywa mieć szczęście:cool:. Jednego dnia, w ciągu niespełna 20 minut trafić dwa dokładnie takie same Dragony Freightliner o numerach 101 i 102.

- E6ACTd-101
P1060200.JPG


- E6ACTd-102
P1060199.JPG
 

Gagar358

Znany użytkownik
Reakcje
1.173 3 0
Takie sobie zdjęcie/a robione z kładki nad torami (Kraków Bieżanów, 29.10.2022 r.), do tego pod słońce ale może warto pokazać, bo piękny DRAGON w nowiutkim czarnym malowaniu Cargounit (na zdjęciu tego za bardzo nie widać, ale wyglądał jakby właśnie wyjechał prosto z lakierni) wynajęty, jak rozumiem, przez CD Cargo Poland, z mini składem również świeżo odmalowanych węglarek.

P1060225.JPG


P1060226.JPG
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki