• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mam pytanie czy lokomotywy Piko współpracują z ROCO MultiMAUS ?

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
113 16 3
#3
Jeśli w modelach Piko masz zamontowane dekodery to śmiało możesz je zaprogramować na Roco multimaus.
Samo sterowanie Roco multimaus jest bardzo dobrym sterowaniem cyfrowym na początek.
Jeśli nie masz dekoderów do lokomotyw które będziesz chciał zaprogramować na Roco mutlimaus to skontaktuj się z Elvisem.
Tutaj masz namiary do niego:

http://www.elvis-model.pl/Aktualności

Pozdrawiam
 
OP
OP
FuXsiu

FuXsiu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Dzięki mam zamontowane ponieważ obecnie korzystam z Piko-Digital.Do którego części rozbudowy są prawie nieosiągalne i chcę zmienić.
 

Micyg

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Podczepiając się do tematu ROCO & PIKO, chciałbym poradzić się czy można podpiąć centralę Roco z21start bezpośrednio do torów Piko a-glais poprzez klips czy wymaga to jakiejś modyfikacji?

Wolę zapytać niż coś popsuć ponieważ w Roco'wskim torze zasilającym widzę płytkę.
 

Załączniki

Marcub85

Aktywny użytkownik
Reakcje
276 8 1
#8
Kolego Micyg mam podobne doświadczenia co Ty. Piko Digital potem multimaus, potem z21 itd. W rej płytce pod torem Roco geoline nie ma żadnych elementów elektronicznych. Zwykły styk. Śmiało podłącz przewody od torów piko do złączki zielonej z tyłu z21. Jak pamiętasz numery adresów lokomotyw to wpiszesz je w multimaus i nawet programować nic nie musisz.
 

Micyg

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
No i fajnie. Mam drugą wtyczkę do zasilania toru z centralki z21 (była dołączona w zestawie startowym) czyli tylko kabelki i powinno śmigać. Dzięki za rady.
 

Podobne wątki