• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Malowanie Malowanie innymi farbami w sprayu na farbę Tamyia TS

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#1
Witam. Nie znalazłem podobnego wątku.

Ponieważ mam powierzchnię metalową pomalowaną podkładem Tamyia TS.... To jest farba modelarska w sprayu, (jak na obrazku poniżej) - to pytanie - czy moge bez obaw zastosować na to inną farbę w sprayu, np. coś z rodziny Dupli-Color (też na obrazku poniżej)? Pytanie czy nic się nie stanie. Wolałbym wiedzieć wcześniej, może ktoś już malował na farby Tamyia TS innymi farbami w sprayu i ma jakieś doświadczenie w tej kwestii.

Z tego co wiem farba Tamyia Spray to farba wykonana z syntetycznego lakieru akrylowego, schnącego w krótkim okresie czasu.
A ten drugi to tylko tyle wiem, że też syntetyczny lakier. Ale nic nie wiem czy akrylowy czy jaki... czy ma to znaczenie?

Bez tytułu.jpg


Dzięki za ewentualne odpowiedzi.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki