• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makiety dla dzieci.

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#24
@daniel loko a nie chcieli oni przypadkiem większej makiety ? co pamiętam to firma się ze mną kontaktowała lecz chcieli większa makietę w bardzo krótkim czasie chyba do miesiąca i odmówiłem.
....Wiele mieli pomysłów i mało pojęcia mają o temacie, zatem w końcu musieli przystać ma moje warunki.. Taki wymiar musiał być , bo taki też mają stół i mowy nie było, by wsadzić na makietkę coś więcej... Chcieli pełno "wodotrysków" to je mają :) Chcieli w krótkim czasie, też mieli :)....
[DOUBLEPOST=1507964916][/DOUBLEPOST]
Niesamowity efekt. Oczywiście pozostanie pytanie czy i jak szybko użytkownicy zafundują temu dziełu "orkan".
....Zaufaj mi.. Te zabawki są tak mocne ,że żadne dziecięce rączki ( obcążki), nie zdołają tego zniszczyć, a jeżdżące zabawki wytrzymują nawet "rzuty" o ścianę :ROFL::ROFL::ROFL:....
 

Bobik

Aktywny użytkownik
Reakcje
179 3 1
#31
Mój dzieciak ma z kolei masę drewnianych torów ,taboru itp. Z tym że od Tomka woli prawdziwe lokomotywy, więc tata na szybko zrobił mu jego ulubioną , czyli "byka"
20180305_093755.jpg
 

Bobik

Aktywny użytkownik
Reakcje
179 3 1
#32
Tak wogóle to szacun za makietę, kolego. U mnie by to nie przeszło, po pierwsze nie umiem tak, po drugie, jak tylko wrócę z pracy to słyszę "robimy inaczej" i zmieniamy układ torów.