• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makiety dla dzieci.

Reakcje
1.731 13 0
#1
Chciałbym zaprezentować makietkę - zabawkę firmy Mattel: "Tomek i Przyjaciele", którą starałem się osadzić w jakiejś fajnej scenerii :). Makietka ma 100 cm dług /80 cm szer.
Tory oczywiście plastikowe, rozjazdy przerzucane palcem, a lokomotywki na baterię , dzięki czemu nie ma problemu z jakimkolwiek sterowaniem :).

Układ torowy...

20170706_063408 modified.jpg






...Pełna, skomponowana makietka ...

20170817_140417 modified.jpg







20170817_140159 modified.jpg






.. Oraz lokomotywki ...:)
20170814_195635 modified.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#6
... Bo po co ciągle rozkładać i łączyć plastikowe tory ; są możliwe manewry , jest bocznica, tory zakładowe, jeziorko , peron i styka :p...
[DOUBLEPOST=1507056722][/DOUBLEPOST]
Daniel... ( ała, moja szczęka znów na podłodze...;)) a co na to odbiorca??
Jaka jego reakcja, że ktoś mu tak zestaw obudował??

Pozdrawiam z MMz:)
Odbiorca miał łzy w oczach ze szczęścia . I o to chodziło :p...
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#7
...no . A ty se siedź człowieku i dalej łudź się że kiedyś doczekasz się takiej makiety.
Pocieszające jest to, że nadziei ( nawet jeśli jest ślepa) nikt Ci zabrać nie może i nie odpłynie jak sternik na błękitnej łódeczce.
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#17
Danielu a nie myślałeś żeby pstryknąć trochę więcej fotek,może nagrać jakiś filmik i wysłać do producenta tych kolejek?
Może warto było by spróbować , może jako reklamę by wykorzystali lub jakieś zlecenie , itd.
Podejrzewam ,że jakby to zobaczyli to "kopary" by im opadły.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#18
Producent - przedstawiciel firmy w Warszawie już ma .. Właśnie dzieciaki szefa miały zachwyt na buźkach, a pracownicy na twarzach wyraz uznania, gdy przywiozłem to na Chłodną do firmy :)