• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makietta stacji Włoszczowa Płn.

detlaw

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Studenci Politechniki Śląskiej zbudowali miniaturę najsłynniejszej stacji na Centralnej Magistrali Kolejowej. A wszystko aby uczcić 30 rocznice otwarcia CMK.

Filmik
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#2
detlaw napisał(a):
Studenci Politechniki Śląskiej zbudowali miniaturę najsłynniejszej stacji na Centralnej Magistrali Kolejowej. A wszystko aby uczcić 30 rocznice otwarcia CMK.

Filmik
Ale Amerykę odkryłeś............. ja widziałem fotki dobre z 3 miechy temu :LOL: z Włoszczowej, ale + Detlaw za chęci
pokaż coś swojego, a nie z tvn24 :?: pokażesz :LOL:
bo ja Ci pokażę z TVNmeteo pogodę na jutro :LOL:
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#3
no i słuchając rektora
........................ pytam się............ w którym momencie to jest realistyczna makieta stacji :?:
Bo co do składów to już nie jest realistycznie widząc elektrowozy
chyba,że F kupiłem od ruskich to nie widzę różnicy
a jak nie widać róznicy to po co przepłacać :D
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#4
A jak dla mnie to jest ona poprostu brzydka niechfalac się... nasze makiety które tu przedstawiamy sa o niebo lepsze i wyglądają duzo bardziej realnie. :D
 

Podobne wątki