• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieto-moduł

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

(mariusz)

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
24 1 0
#1
Witam, kiedyś przeglądając relacje widziałem zdjęcia 4 modułów które po odpowiednim złożeniu były makietą, szukałem tych zdjęć i nie mogę tego odnaleźć. Jeśli ktoś coś wie to proszę o ten link z tego tematu. Z góry dziękuję
 
OP
OP
(mariusz)

(mariusz)

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
24 1 0
#4
Chodzi o coś takiego? ;)
To była tylko propozycja która padła tu ale nie widziałem na forum jeszcze takiej realizacji.
Zobacz załącznik 412048
prawdopodobnie to jest to nie jestem pewien na 100%,ale dzięki za pomoc (y).Myślę nad takim rozwiązaniem bo to chyba jedyne dobre rozwiązanie na blokach.Co innego jeśli się mieszka w domku. I jeszcze nie wiem czy H0 lub H0e.
 

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
#7
Zdecydowanie H0e, bo tylko wtedy taka skromna makieta jest możliwa do realizacji.
W H0 na makietach modułowych (norma PMM i Fremo) na szlaku zaleca się promień co najmniej 2m, a minimalny dopuszczalny 1m. W H0e minimalny dopuszczalny promień to 70cm. No i tak krótkie tory stacyjne mają rację bytu tylko na wąskotorówce.
Normy normami, ale w H0e nie wyglądałoby to karykaturalnie.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki