• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

makieta w skali Z 1:220

OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#23
nadszedł czas na nowości na makiecie- zestaw figurek preisera 88500 (160 niemalowanych) +moje malowanie :)
 

Załączniki

Rubikus

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#26
No naprawdę ładnie. Nie to żebym się czepiał ale jedna rzecz trochę nie daje mi spokoju. Krówki wyglądają jakby miały czarną plandekę na grzbiecie ;) .Wiem w tej skali poprzeczka jest zawieszona na najwyższym poziomie i naprawdę trudno znależć kompromis pomiędzy oryginałem, a modelem. W naturze to chyba nasze jałówki inne plamki mają. Ale to tylko celem motywacji ;). :shock: Brawo!!!
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#27
no wiem właśnie tymi krowami to coś dałem .... ale farba matowa nie okaała się na tyle matową jak krowy no chyba e krowy wystwowe :) a co do romieszcenia plem to takie właśnie nalałem na necie
dzięki a miłe słowa
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#29
nie nie humbrolem- mieszałem baze z kilku kolorów RAL (mieszalnik lakierów samochodowych -sikkens + naturalna rdza )ale tera mi już cieżko powiedzieć co to było bo sobie niezapisałem a jeszce 100ml mam :)
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#35
już za tydzień będzie trakcja elektryczna:)- jedzie ....jedzie..... modelmania......ja :)
i 4 nowe domki na makiecie, jakby nie chabówka to kolejny weekend byłby pod znakiem kolei domowych
 
Reakcje
0 0 0
#36
lukas76 napisał(a):
już za tydzień będzie trakcja elektryczna:)- jedzie ....jedzie..... modelmania......ja :)
i 4 nowe domki na makiecie, jakby nie chabówka to kolejny weekend byłby pod znakiem kolei domowych
Podziwiam ciebie ! Nie dość że robisz tą makietę w skali 1 : 220 to jeszcze będziesz instalował na niej sieć trakcyjną. Nic tylko pogratulować !
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł Z 19

Podobne wątki