• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta w kształcie litery "L"

OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#61
Mam już ułożone boki peronów ale wstrzymuje się przed dalszymi pracami gdyż nie bardzo mam pomysł na oświetlenie peronu. Po pierwsze jakie? Po drugie co ile je ustawić? Jest też pytanie czy były oświetlane bocznice i tory wjazdowe na stacje ( jak tak to też co ile ustawiić lapmy0 tutaj myślę że drewniane będą dobre. Mowa o III epoce.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#62
W długi weekend niestety czasu wiele nie było na prace. Dlatego zrobiłem tylko trochę elektryki oraz część peronu :). Czy jak na III epokowy peron nie jest trochę za wysoki?? i za betonowy?? Czy odległości w opisach nie są za duże??
 

Załączniki

OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#64
hehe :) to są przełączniki to późniejszego panelu (nie chciałem żeby wisiały) na razie sterują jednym rozjazdem, oświetleniem oraz dwoma semaforami. Czysta prowizorka do czasu aż przyjdą do mnie kolejne mechanizmy do rozjazdów.
 

Podobne wątki