• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta w klimatach bliskowschodnich.

tatkosz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
W związku z pojawieniem się na rynku modeli LS Models, należących do spółki CIWL wagonów w malowaniu egipskim proszę o zamieszczanie zdjęć lub linków makiet umiejscowionych w klimatach bliskowschodnich. Będę bardzo wdzięczny za jakieś namiary.
 

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
635 3 1
#2
W związku z pojawieniem się na rynku modeli LS Models, należących do spółki CIWL wagonów w malowaniu egipskim proszę o zamieszczanie zdjęć lub linków makiet umiejscowionych w klimatach bliskowschodnich. Będę bardzo wdzięczny za jakieś namiary.
Niestety "nacje bliskowschodnie" mają zupełnie inne zainteresowania, niż modelarstwo kolejowe :).
A szkoda, bo polski przemysł taboru kolejowego wyprodukował rzeczywiście dużą ilość taboru na rynki "bliskowschodnie". Otworzyłoby to zupełnie nowe możliwości produkcji polskich modeli taboru kolejowego, oznakowanego... "robaczkami" :).
Myślę, że LS Models wyszło nieco "przed szereg", ale... za kilka lat (jak tak dalej pójdzie) wiele firm będzie produkować tabor "bliskowschodni". Może nawet pojawią się stosowne dioramy ? ;).

A tak zupełnie poważnie uważam, że LS Models wykonał te modele (wyłącznie!) z myślą o (europejskich) kolekcjonerach wagonów CIWL i to tylko dlatego, że nikt wcześniej czegoś takiego nie zrobił...
Osobiście uważam ten pomysł za dobry, ale nie spodziewałbym się od razu "egipskich" dioram :).
 
Ostatnio edytowane:

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#14
...a moja kobita chce mnie wsadzić w jakiś kurort szczelnie zamknięty w stylu późne rokokoko z niemieckimi emerytami na basenach...taką podróż po Egipcie jak wyżej to ja rozumiem :)
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
#15
odbyłem taką podróż wzdłuż Nilu w roku 2006 pociągiem nocnym z Asuanu do Kairu ... w 12 godzin, coś niesamowitego ... w nocy w wagonach zimno jak u nas w lutym .. nie grzali ;) .. poza tym ogromny hałas, wagony średnio czyste, przedziały ogromne niczym pokoje tak, że po środku stał bagaż ....
 

Podobne wątki